Instant Pot - тема 4 - мнения, рецепти и съвети

  • 62 565
  • 738
# 540
Аз варя паста на 0 Мин и отварям веднага. Иначе става на ластик. Зависи от пастата, де. Попадала съм на такива, които и по този начин стават преварени и си искат котлон. Само докато вдигне налягането тенджерата и вече на практика се е сварила всяка паста.
А, с най-добри чувства, но за мен, показаната по-горе паста фарфале, е преварена (за моя вкус).
Виж целия пост
# 541
А защо правите паста в кукъра? Тя става за 7 минути максимум.
Виж целия пост
# 542
А защо правите паста в кукъра? Тя става за 7 минути максимум.
+1
Кипвам  вода в каната , после в съда за спагети на котлона.
Виж целия пост
# 543
На мен ми е по-удобно да е директно със соса, не следя по време на варенето и определено слагам по-малко вода и не хвърлям съответно след това. Не виждам какво повече има да го дъвчем този въпрос, кой както си иска я прави. Освен това имам само една малка тенджерка освен Инстант пота и не виждам смисъл да взимам огромна само за паста.
Виж целия пост
# 544
Как ги правиш директно със соса?
Виж целия пост
# 545
Правя сос до някаква степен, напр. болонезе, слагам пастата отгоре с вода и пускам програмата. Повечето рецепти за паста в ИП в интернет са така (това, което аз съм гледала).
Виж целия пост
# 546
А защо правите паста в кукъра? Тя става за 7 минути максимум.
Защото включвам и не й вися. Всичко, което ми пести усилия и време, ми е от полза. И аз я готвя със соса. Става перфектна за нашия вкус. И изобщо не е преварена, сравнявам с такава, каквато съм яла в Италия в традиционен техен ресторант.
Виж целия пост
# 547
А как правите мак&чийз ? Искам за закуска да опитам с изпитан начин, че на мен все ми се прецакват опитите. Резултата ми е супа от макарони и сирене, но с аромат на масло:)
Виж целия пост
# 548
А как правите мак&чийз ? Искам за закуска да опитам с изпитан начин, че на мен все ми се прецакват опитите. Резултата ми е супа от макарони и сирене, но с аромат на масло:)
Свари макароните в по-малко вода. Така би се получило. Ако варя само макарони, слагам до 800-900 мл вода и си я изпиват цялата. Това е за пакет от 400 гр. Ако ги варя с Болонезе, тогава намалявам още водата, защото доматите също са водни. Мак&чийз не съм готвила, но вероятно може да се адаптира, за да не се получава супа. Намалявай с по 100 гр водата, докато видиш с колко стават добре сготвени.
Виж целия пост
# 549
А как правите мак&чийз ? Искам за закуска да опитам с изпитан начин, че на мен все ми се прецакват опитите. Резултата ми е супа от макарони и сирене, но с аромат на масло:)

Съветвам те да потърсиш рецепти на английски.
Виж целия пост
# 550
Не знам дали е правилно да го пиша тук, но Dou crisp+air fryer е на цена 379 лева в Технополис, 8 литровия модел.
Виж целия пост
# 551
Не знам дали е правилно да го пиша тук, но Dou crisp+air fryer е на цена 379 лева в Технополис, 8 литровия модел.
Преди две години се възползваха от същата оферта за същия уред. От тогава не бяха правили такова намаление в Технополис.
Виж целия пост
# 552
Pro plus моделът също е намален на 399.99лв., но е по-малък - 5.7л.
Като изключим обема, кой е по-предпочитан и полезен според вас?
Ще използваме повечето функции. Т.е. запичане, пържене, под налягане и т.н. Редактирам се - про версията няма air fry функцията.
Виж целия пост
# 553
На мен ми идва малък 5.7 литра за четиричленно семейство.
Виж целия пост
# 554
Кло, основната купа за манджи е ок, но за печене и "пържене" е малка наистина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия