Сполучливи имитации на маркови парфюми - 52

  • 68 883
  • 752
# 450
Здравейте, не съм писала отдавна но вчера поръчах ирис ноар Гиза и опиума,но Ирис ноар ми е някак отначало сякаш има нотка на земя или по точно на нищо Blush,а след 1час се развива на сладникав . Само не разбирам сигурно при мен е грешката !!!???
Някой ако е ползвал ниша нека сподели моля ,но повредата е в моя нос мисля:stuck_out_tongue_winking_eye:
Виж целия пост
# 451
Мартинез 724 мнения?
Виж целия пост
# 452
Ако имаш предвид имитацията на МФК, за мен е много красив аромат. Повече дамски,на мъж не мога да си представя как би седял,на ММ със сигурност НЕ.
Цветно-плодово-сапунен,при мен си влачи шлейф.Трайност задоволителна,към 5-6 часа се усеща ярко на кожа,косата ми го разнася даже по-дълго.
Купих го първите дни в БГ като си бях ваканция и до края ползвах само него. Тук температурите не позволяват,в студеното време не не може да се разгърне хубаво и шлейф не влачи почти никакъв,някак си прибран ми е.
Виж целия пост
# 453
Клонинга на Honour 43-Giza го носих лятото няколко пъти, но днес се разкри цялата му красота. Даже за минута се показах в една стая 20кв.и затваряйки вратата дочух следното:
"-Ммм, с много хубав парафюм е, чак тук го усетих!"-баба на 68г.,която седеше в др.ъгъл на стаята. Наслаждавам се...
Онър оригинала ми е един от парфюмните подписи.Няма такава бяла булчинска красота.
Виж целия пост
# 454
Ако имаш предвид имитацията на МФК, за мен е много красив аромат. Повече дамски,на мъж не мога да си представя как би седял,на ММ със сигурност НЕ.
Цветно-плодово-сапунен,при мен си влачи шлейф.Трайност задоволителна,към 5-6 часа се усеща ярко на кожа,косата ми го разнася даже по-дълго.
Купих го първите дни в БГ като си бях ваканция и до края ползвах само него. Тук температурите не позволяват,в студеното време не не може да се разгърне хубаво и шлейф не влачи почти никакъв,някак си прибран ми е.
Значи за зимата не става. Благодаря ти ☺
Виж целия пост
# 455
Зара са абсолютни безсрамници. Не само, че са пуснали копие на Хипнотичната отрова, ами са го кръстили Hypnotic Vanilla. Мнооооого е хубаво… Grin
Виж целия пост
# 456
Здравейте! Моля да ми предложите парфюм момина сълза /за подарък/. По възможност да е капсулован, а не наливен Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 457
Аз принципно друг парфюм с момина сълза, освен Диорисимо, не се сещам но той не знам да има имитация.
Виж целия пост
# 458
D&P май имаха Диорисимо, в старите теми съм чела.
Виж целия пост
# 459
Здравейте! Моля да ми предложите парфюм момина сълза /за подарък/. По възможност да е капсулован, а не наливен Stuck Out Tongue Winking Eye
Чиста момина сълза имат Ярдли. 125мл. за около 35лв.
Виж целия пост
# 460
Клонинга на Honour 43-Giza
[/quote
Върнах се назад в темата, но не видях кой е номера.Разсеях се явно и нещо изпуснах.
Виж целия пост
# 461
Спомням си, че Парфен пуснаха намаление миналата година през декември. Някой помни ли колко процента беше? Чудя се сега ли да поръчам или да изчакам до декември.
Виж целия пост
# 462
20% май беше, но не на всички аромати, а на съвсем малко ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 463
Клонинга на Honour 43-Giza
[/quote
Върнах се назад в темата, но не видях кой е номера.Разсеях се явно и нещо изпуснах.

#D315 Брилянт Honour 43 woman Amouage
Виж целия пост
# 464
Скрит текст:
Здравейте! Моля да ми предложите парфюм момина сълза /за подарък/. По възможност да е капсулован, а не наливен Stuck Out Tongue Winking Eye
https://mecenatshop.com/naturalen-parfyum-s-aromat-na-momina-salza-50ml-8255
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия