🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 1

  • 39 047
  • 747
# 240
Ами то идеята е да идват самодейци, а не пели по корабите 10 години, работещи в пиано барове и залезли звезди от деветдесетте.
Виж целия пост
# 241
За самодейци имам предвид без всякаква вокална подготовка,а иначе и Сам Бейли е пяла по корабите,ама е един от най-уникалните таланти които са били в музикален формат.
Виж целия пост
# 242
Прочетох от първия пост победителите.Само Жаклин Таракчи ,поне аз я гледам да се изявява в шоуто на Цитиридис.Кой от другите победители има самостоятелна успешна кариера след предаването?
Виж целия пост
# 243
Никой. Може би само Петя Панева (дано не бъркам името) има някаква кариера. Това предаване не прави звезди. Канят ги в сутрешния блок и толкова.
Виж целия пост
# 244
До кога са кастингите?
Виж целия пост
# 245
Никой. Може би само Петя Панева (дано не бъркам името) има някаква кариера. Това предаване не прави звезди. Канят ги в сутрешния блок и толкова.

Ако това е така,форматът направо уби детското в мен.Побдител в Гласът на България и без развитие в тази насока,какъв глас е тогава?Толкова емоции и от жури и от публика и от участници и то само за едното шоу.Ми не е моето това ,но няма как ,ясно.
Виж целия пост
# 246
Никой. Може би само Петя Панева (дано не бъркам името) има някаква кариера. Това предаване не прави звезди. Канят ги в сутрешния блок и толкова.
Тя Петя Панева си имаше кариера много преди Гласът! Жаклин е много талантливо момиче,но шоуто на Цитиридис не е най удачното място за нейния талант! Като че ли всички победители досега отиват в нищото след края на формата! Един Радко само,дето Лечев твърдеше колко бил талантлив,така умело и неблагодарно го хързулна и зави към поп фолка! А Лечев песен му създаде.
Виж целия пост
# 247
Никой от Гласът не е прокопсал. От Фактора са избълвани половината звезди на съвременната сцена, а дори не са били победители там.
Виж целия пост
# 248
Този фолкпевец Меди ли се казваше май е от Гласът.Да,щото миналата година беше гост ментор при Галена.Доколкото знам той е много актуален сред младежта.
Виж целия пост
# 249
Не следя фолк тенденциите, не го знам момчето.
Виж целия пост
# 250
Този фолкпевец Меди ли се казваше май е от Гласът.Да,щото миналата година беше гост ментор при Галена.Доколкото знам той е много актуален сред младежта.
Беше участник в някой от миналите сезони. В Х фактор също. Доколкото помня и в двата формата не стигна много далеч.
Виж целия пост
# 251
Никой от Гласът не е прокопсал. От Фактора са избълвани половината звезди на съвременната сцена, а дори не са били победители там.
Много вярно. Това постоянно го повтарям.
Виж целия пост
# 252
Ами не е стигнал във форматите, но в момента е доста известен. Знам го от друга тема, че мега скъпи коли карал и имал дуети с Галена, Азо, Софка и тн.
Пп. Продължавам да слушам Александър в ютюб, и не само аз. Много ме докосва неговият глас. Хората го гледат и коментират положително. Ще стане известен и без Гласът. 😁
Виж целия пост
# 253
Меди не мисля, че от Гласът проби, може би от това предаване е Роксана. Вярно, че участва и в други, но сякаш след това ѝ потръгна. Преди няколко сезона спечели Атанас, тогава бях за Тино и към днешна дата вторият постига някакви успехи. Харесвам Тино, представи се добре и в Сървайвър.
Виж целия пост
# 254
Меди дори не помня да е участвал в Гласът.
В Х фактор беше стигнал до къщата на съдиите. При отбора на Любо беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия