🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 1

  • 39 047
  • 747
# 255
Хареса ми Димитър как изпя песента. Имаше хъс, живот, артистичност.
Виж целия пост
# 256
Нещо не ми хареса Елеонор
Виж целия пост
# 257
Елеонорааа, пее се Угасват, а не Огасват. Полудях направо, като я слушах. Не ми хареса.
Виж целия пост
# 258
Жената беше скучничка. Като почна интродукцията реших, че ще пее чалга. Спести ни я. Много лесно се разсейвах, докато пееше.

Edit1: Маргарет много се напъва!
Поканили са Архангело да се появи на родната телевизия да им вдигне умрелия рейтинг!
Виж целия пост
# 259
Нищо уникално в гласът й.

Димитър и на мен ми хареса!

Ахахахаха колко неловко му стана на момчето като се спомена за предложението за брак
Виж целия пост
# 260
Французойчето съсипа тази велика песен. Чупка!
Виж целия пост
# 261
Първата му песен ми хареса.
Архангело се изплаши от Марчето!
Виж целия пост
# 262
Хубаво пее, но приветствам чужденци само ако говорят езика в страната, в която участват. Иначе не.
Изключение имах само към Стефан миналата година, защото нали, македонец, а и пееще убийствено добре 😁
Виж целия пост
# 263
Аз много харесвах Стефан от Сърбия от преди 2 години с дългата коса.
Този Александър има много неподходящ глас за песента, която изпълнява. Супер лош подбор. Не се ли чува отстрани? Продукцията толкова ли е търсила образа на сваляча?

Натали не се е ли погледнала в огледалото преди да излезе на сцената? Тези синджири на това място + късата кожена рокля са по-подходящи за друг тип забавления, а не за телевизията.
Виж целия пост
# 264
Въобще не ми хареса Александър. Той не пееше, а се дереше.
Виж целия пост
# 265
Джаймата защо си е забравила сутиена??
Виж целия пост
# 266
Най-накрая един интересен участник с покана!
Виж целия пост
# 267
Хареса ми Джайма. И свири, и пя добре, и е артистична. Нищо, че не е на 20.
Виж целия пост
# 268
На мен не ми пречи, че нямаше сутиен, страхотно изпълнение!
Виж целия пост
# 269
Ама Миро фъфли ли?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия