🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 1

  • 39 047
  • 747
# 270
Колко отдавна не бях чувала  'дал бог добро'.!!!
Виж целия пост
# 271
Миро някой по-глупав текст не написа ли?!
Виж целия пост
# 272
Това май беше най-бързото обръщане...
Виж целия пост
# 273
Да,бързо обръщане.
Свеж полъх е това момиче!
Виж целия пост
# 274
Аз без да искам се записах в темата. Импулсивно, дет се вика. 🤣 Имам роднина, който участва, но като знам кой печели, не съм сигурна, че ше продължа да пиша.
Виж целия пост
# 275
Аз без да искам се записах в темата. Импулсивно, дет се вика. 🤣 Имам роднина, който участва, но като знам кой печели, не съм сигурна, че ше продължа да пиша.
Може ли да напишеш в темата със спойлерите?
Виж целия пост
# 276
Ами като знаеш победитят ,сподели го в темата за спойлерите.
Виж целия пост
# 277
Бях го написала в началото, оше преди да започнат форматите, сероизно ли питате.
Аз гледам само тази вечер.
Иначе, който е гледал всичко, би било редно да се до сети.
Виж целия пост
# 278
Момент, момент. Няма ли накрая зрителско гласуване?
Виж целия пост
# 279
Накрая има зрителски вот и предаването е на живо! Така, че не е известен все още победителя!
Виж целия пост
# 280
Елена се раздаде. Браво!

Кой къде се намира след петият кастинг на тъмно Microphone

Димитър Ангелов – отбор Лечев
Елеонора Стоянова – отбор Дара
Маргарет Георгиева – Х
Арканджело Д’Анджело – отбор Мария
Александър Ненов – Х
Натали Неделчева – отбор Миро
Емануела Калчева – Джайма – отбор Мария
Александър Кочев – Х
Мира Попова – отбор Мария
Мартин Събков – отбор Лечев
Елена Попова – отбор Миро
Виж целия пост
# 281
Бях го написала в началото, оше преди да започнат форматите, сероизно ли питате.
Аз гледам само тази вечер.
Иначе, който е гледал всичко, би било редно да се до сети.
По принцип за всеки формат си водя подробни записки, не знам как съм те пропуснала. И определено не съм гледала всичко, щото все още вървят кастингите, та затова не мога да се досетя.
Виж целия пост
# 282
Ех, това последното момиче ми напълни душата! Господ е давал, давал и се е забравил. Глас, хубост на килограм. Елена от Петрич, на 17 години. Едно голямо Браво от мен!
Виж целия пост
# 283
Аз без да искам се записах в темата. Импулсивно, дет се вика. 🤣 Имам роднина, който участва, но като знам кой печели, не съм сигурна, че ше продължа да пиша.
Може ли да напишеш в темата със спойлерите?

*Биле омайно в темата за Мастър шеф пък знаеш кой отпада... в Ергенът 3 нямаш ли роднини?
Виж целия пост
# 284
Четете с разбиране.
МШ го гледах на запис, а там съм писала, че съм ги чела и за това знам кой е отпаднал.
Ако не, гледайте датите.
 И Не, нямам роднини в други предавания.
Бъдете здрави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия