🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 1

  • 39 047
  • 747
# 195


Гласът на България - сезон 10,
епизод 4 (01.10.2023)
Виж целия пост
# 196
Отново стари муцуни... Изглежда ми леко мръднал този Мартин. Беше мъж на София Джамджиева. Сега какъв е?

Ами той каза, че е на 55 години, а за нея сега погледнах в нета, че е 32. Сериозна разлика.

Най-много ми допаднаха Гергана и Зорница тази вечер. Пеене без минимално усилие, просто гласът се е лее.
Виж целия пост
# 197
Кой изпълнява песента “ Вярвай  в мен”, която пя Александра. Исках да чуя оригинала, но не я откривам.
Виж целия пост
# 198
Май Нора Караиванова. Обаче клип май няма. Гледам по различни конкурси са я пяли и има много клипчета в YouTube. Пише "Вярвай в мен" - Нора Караиванова.
Ето инфо: https://bnr.bg/hristobotev/post/100081869/nai-novoto-ot-fonoteka … -milen-makedonski
Виж целия пост
# 199
Зорница има страхотен глас и много добър вокален контрол.
Жалко че отиде при Лечев.
И според мен направи грешка.
Орфи не беше лош, никой не ми беше уау този път.
Виж целия пост
# 200
Толкова ли е ниско нивото вече или на мен така ми се струва, изгледах клипчетата на всички явили се до тук, дори не успявам да ги догледам до край, да не говорим да се върна да ги слушам отново. Струва ми се, че в ХФ и дори в гласът, преди години имаше къде по-интересни и талантливи учасници.
Виж целия пост
# 201
Георги Докимов има много вълнуваща бленда. Настръхнах на изпълнението му и съм много учудена, че никой не се обърна.
Виж целия пост
# 202
Толкова ли е ниско нивото вече или на мен така ми се струва, изгледах клипчетата на всички явили се до тук, дори не успявам да ги догледам до край, да не говорим да се върна да ги слушам отново. Струва ми се, че в ХФ и дори в гласът, преди години имаше къде по-интересни и талантливи учасници.
Толкова е ниско...но очаквам да пада и още.Вие пак като сте започнали да ги гледате,защото аз нямам намерение и да ги почвам.Очаквам тук да се заръсят суперлативи за някой,да погледна за какво става въпрос,ама изглежда това ще е най-вероятно в сферата на фантастиката.Преди години имаше,дори да не са суперталантливи компенсираха с други качества,ама сега май няма нищо.
Виж целия пост
# 203
Толкова ли е ниско нивото вече или на мен така ми се струва, изгледах клипчетата на всички явили се до тук, дори не успявам да ги догледам до край, да не говорим да се върна да ги слушам отново. Струва ми се, че в ХФ и дори в гласът, преди години имаше къде по-интересни и талантливи учасници.
Толкова е ниско...но очаквам да пада и още.Вие пак като сте започнали да ги гледате,защото аз нямам намерение и да ги почвам.Очаквам тук да се заръсят суперлативи за някой,да погледна за какво става въпрос,ама изглежда това ще е най-вероятно в сферата на фантастиката.Преди години имаше,дори да не са суперталантливи компенсираха с други качества,ама сега май няма нищо.
Около 10 минути ми отнема да прегледам клипчетата с участниците от последния епизод, такива участници толкова внимание и време.
Виж целия пост
# 204
Георги Докимов има много вълнуваща бленда. Настръхнах на изпълнението му и съм много учудена, че никой не се обърна.
След като се обърнаха на Мартин и Лечев се правеше, че не го познава, ми беше ясно, че той ще заеме мястото на някой наистина млад и талантлив участник като Георги.
Виж целия пост
# 205
Това шоу заедно с Х фактор са ми любимите! Разни други измислени реалити формати не гледам въобще. След всеки епизод съм позитивно заредена, имам си вече и фаворити. Защо не ви хареса Мартин, аз мисля, че е с много добър глас, изглежда страхотно, забавен е и много симпатично се държи. Само за това че на тази възраст е дръзнал да участва заслужава уважение. А песента му страшно ми хареса, специално си потърсих в тубата да я чуя от Би Джийз.
Виж целия пост
# 206
Защо не ми харесва Мартин ли?За да ми хареса един глас то той трябва да е специален,необикновен и да може да ми въздейства.Не просто добър или много добър глас,каквито има колкото си щеш.На Мартин не е такъв гласа.Песента също не е маловажна.Ако се копира оригинала,това винаги мен ме дразни,а така като гледам също и менторите...истинските ментори.Така че без "собствен" почерк,едва ли нещо ще може да ми хареса.Затова се правят кавъри.В най-добрите формати се правят много кавъри,пред които оригиналите направо бледнеят.Като се нагодят подходящите кавъри към специалните гласове,се получават спектаклите.Разбира се това няма как да стане,ако няма хора които знаят как точно трябва да се работи.
Виж целия пост
# 207
Защо не ми харесва Мартин ли?За да ми хареса един глас то той трябва да е специален,необикновен и да може да ми въздейства.Не просто добър или много добър глас,каквито има колкото си щеш.На Мартин не е такъв гласа.Песента също не е маловажна.Ако се копира оригинала,това винаги мен ме дразни,а така като гледам също и менторите...истинските ментори.Така че без "собствен" почерк,едва ли нещо ще може да ми хареса.Затова се правят кавъри.В най-добрите формати се правят много кавъри,пред които оригиналите направо бледнеят.Като се нагодят подходящите кавъри към специалните гласове,се получават спектаклите.Разбира се това няма как да стане,ако няма хора които знаят как точно трябва да се работи.
След като изслушах оригинала на песента установих, че това което пее Мартин е много далеч от него, като подчертавам, че и двата аранжимента много ми харесват, та толкова за собствения почерк. Менторите тази година ми харесват, тая Галена не мога да я понасям. Дара дразни понякога, но се търпи. Миро и М.Илиева много ги харесвам като изпълнители, разбира се Миро на първо място и много се радвам, че той участва.
Виж целия пост
# 208
На Мария Илиева не зная нито една песен, за мен е човек с незначителна кариера.
Иска ми се да бяха намерили друг човек, с по утвърдена кариера.
Едно време ми харесваха като треньори Ивана и Кирил Маричков.
Виж целия пост
# 209
Аз знам много песни на Мария Илиева. Даже имам направен от мен плейлист с бг музика за в колата, с преобладаващи нейни изпълнения. Харесвам я много като изпълнител.
От последния каст нещо никой не ме грабна кой знае колко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия