Къщата на инфлуенсърите - Тема 4 (сезон 2)

  • 62 026
  • 661
# 600
онази русата Карин ще е част от каста в новия сезон.
Виж целия пост
# 601
Коя е тази и откъде е спойлера?
Виж целия пост
# 602
Е още няколко часа и пускат първия епизод, ще видим визитките, надявам се.
Виж целия пост
# 603
Коя е тази и откъде е спойлера?

Онази, подвизава се предимно в тик ток като "известна" и продава купени последователи
Виж целия пост
# 604
Гледам аз, до Георги стигнах, за момента всички са ми симпатични. Георги ми е фаворит, но той ми е слабост от игрите. :д
Виж целия пост
# 605
Аз започнах със закъснение и съм доволна от участниците засега. Жорката и Азов са ми любимци. 😍 Разнообразен каст и не са само пълни глупаци, насочват се и към хората 30+ (към които спадам 😁).
Виж целия пост
# 606
Доволна съм засега от каста, Жорката и Азов по принцип много ги харесвам, вярвам, че и тук няма да ме разочароват.
Харесва ми, че повечето са със стратегия, че ако втори път подред гледахме големите "приятелства", щях да пропусна.
Виж целия пост
# 607
Пфф, язък за приятните участници, каква е тази Мария от Сървайвър? Ужас. :д
Виж целия пост
# 608
И на мен ми харесва. И Георги го харесвам, но Азов ми е топ! 🤩
Виж целия пост
# 609
Сухарът Азов и момичето кръстено на гласов асистент сериозно ме разколебават да гледам сезона 🤢
Виж целия пост
# 610
Алекса уби всичко в мен. Удариха тотото с тая.
Виж целия пост
# 611
И все пак... да сложим линка.

ЕП.1



НА ДОБЪР ЧАС НА СЕЗОН 3

p.s. аз го пускам с час закъснение
Виж целия пост
# 612
Аз съм впечатлена! По принцип съм скиптик и критик, но в случая съм много очарована от това, което виждам. Въпреки че не съм догледала, вече мога да кажа, че много ми харесва качеството на самия продукт. Тук вече говорим ниво телевизия.
За участници въпреки че не съм видяла всички, но са интересен каст. Васето(геймъра) само ме харесвам, но може би защото попаднах на него като голяма и ми е като дете в тяло на възрастен.
Обаче като видях, че Азов участва направо подскочих и извиках, че чак ми се скараха. Тийм Азов съм. Азов! Азов! Азов! И Кумбата Две точка нула ми хареса, но друг си ми на сърце.
Виж целия пост
# 613
Гледам със закъснение - първите двама участника са ми ОК, но каква е тази крещяща превъзбудена женка (Венета някаква си)? За първи път я виждам. Доста ми е неприятна, изглежда ужасно инфантилна лигла. Вторият момък-футболистът има уникални очи.
Виж целия пост
# 614
Мария ми беше скучен образ в Сървайвър, Цветелин повече го харесах. Нищо не каза за Ермина, а щял да се оглежда за жени, мислех, че са заедно още.

Не очаквах, че ще влезе някой с толкова последователи като Shadowhex. Не гледам гейминг, така че само като име ми е познат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия