"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 62

  • 52 766
  • 853
# 765
Лабораторията е със странни стойности, но спрямо тях - прогестерона изглежда във високите стойности. Единствено ТСХ ми изглежда висок, но нека някой който е имал проблем с хормона да даде по ясна оценка.
Благодаря много ♥ просто толкова чакане, че сега ме е страх, дори не знам какво да мисля.
Ако на някой му е по-ясно нека каже мнението си.
Виж целия пост
# 766
Лабораторията е със странни стойности, но спрямо тях - прогестерона изглежда във високите стойности. Единствено ТСХ ми изглежда висок, но нека някой който е имал проблем с хормона да даде по ясна оценка.
Благодаря много ♥ просто толкова чакане, че сега ме е страх, дори не знам какво да мисля.
Ако на някой му е по-ясно нека каже мнението си.
Има ли вариант да се допиташ до друг доктор? Можеш да направиш и онлайн консултация през здравна платформа и да помолиш за разясняване на лабораторните резултати.
Аз не бих спирала прогестерона при такава стойност на чхг, но не смея да давам съвети.
Тук във форума има тема за разчитане на резултати от изследвания - попитай там, има компетентни лица, които отговарят. Стискам ти палци Simple Smile
Виж целия пост
# 767
Лабораторията е със странни стойности, но спрямо тях - прогестерона изглежда във високите стойности. Единствено ТСХ ми изглежда висок, но нека някой който е имал проблем с хормона да даде по ясна оценка.
Благодаря много ♥ просто толкова чакане, че сега ме е страх, дори не знам какво да мисля.
Ако на някой му е по-ясно нека каже мнението си.
Има ли вариант да се допиташ до друг доктор? Можеш да направиш и онлайн консултация през здравна платформа и да помолиш за разясняване на лабораторните резултати.
Аз не бих спирала прогестерона при такава стойност на чхг, но не смея да давам съвети.
Тук във форума има тема за разчитане на резултати от изследвания - попитай там, има компетентни лица, които отговарят. Стискам ти палци Simple Smile
Утре сутрин имам консултация с друг АГ които сестрата на мъжа ми ми препоръча за да ми погледне изследванията и да ми каже как да действам с прогестерона.
Продължавам дуфастона за сега и за секунда не съм мислила да го спра.
Благодаря за подкрепата ♥
Виж целия пост
# 768
Успех, дано да стане!
Виж целия пост
# 769
Здравейте!
10 дни след "гаф" в деня преди овулацията по календар достатъчни ли са за тест? Сутринта направих с първа урина и е отрицателен и се чудя мога ли да разчитам, че наистина не съм бременна?
Знам, че тук сте с обратния проблем и се извинявам, че влизам да питам 'нали не съм бременна', ама вече имам 2 породени деца и макар че ще бъде забавно да добавим още един към колектива, някак предпочитам да не се случва...
Виж целия пост
# 770
Рано е, да. Пробвай след още 2-3-4 дни.
Виж целия пост
# 771
Здравейте!Въпроса ми е ,ако си пусна кръвен тест 8 ,9 дена преди МЦ ,дали би показало нещо?
Виж целия пост
# 772
Не.
Виж целия пост
# 773
здравейте имам закъснение 4 дена
правих тестове на 2 ден от закъснението и отрицателен
кога пак трябва да направя
Виж целия пост
# 774
здравейте имам закъснение 4 дена
правих тестове на 2 ден от закъснението и отрицателен
кога пак трябва да направя

Най-вероятно няма бременност, на 2-ри ден закъснение щеше да има поне бледа черта. Жените сме устроени така, че дори и при отрицателен тест продължаваме да се надяваме. Понякога просто имаме закъснение, задържан фоликул или някаква друга причина за липса на цикъл.
Виж целия пост
# 775
Този път не сме били изключително активни. Имахме няколко опита, но го отдадохме на "проба-грешка" Последния М. ми беше на 16.12.23 г. Средно цикълът ми е 32-33 дни. Съответно правих тест на предполагаемото закъснение и беше отрицателен, след 4 дни отново беше отрицателен. Чувала съм случаи за по-късен + резултат, късна О., но за по-сигурно вчера си пуснах кръвен, който също се оказа категорично отрицателен. Миналия М. ми дойде на 36 ден,  по-предния на 37,а днес вече е 40 ден и още никакъв го няма. Съответно и според тестовете е ясно, че не съм бременна и ще търся проблема някъде другаде и ще отида на лекар да ме прегледа и дано след това има вече някаква яснота какво се случва. На тези от вас, на които са им се случвали подобни аномалии, бихте ли споделили какво се оказа при вас. Извинявам се, ако не съм по темата и че стана малко дълго, но ще лудна вече.
Виж целия пост
# 776
Здравейте ,момичета.Моля за помощ.С цикъл на 29 дни съм.на 21 трябваше да ми дойде ,и след полов акт забелязах съвсем малка прожилка кафяво течение(извинявам се за неприятната подробност,но смятам ,че е важно) на следващия ден 1-ви ден закъснение правих тест -отрицателен.Днес ми е 3-ти ден закъснение .Според вас рано ли е за тест ? Попринцип съм с по-късна овулация,установена от лекар
Виж целия пост
# 777
Moon1 , колко късна ви е овулацията, на кой ден е? С втората бременност знам кога беше единственият ни опит, овулацията ми беше на 19-ти ден, но на 4-ти ден закъснение имах видима черта на теста. Ако и вашата е тогава трябваше да покаже теста, ако имаше бременност.
Иначе съм имала имплантационно зацапване и е малко по-голямо количество от едно петънце кафяво. Съмнявам се това да е било имплантационно зацапване. Може да пуснете и кръвен, но при закъснение на цикъла и отрицателни тестове аз не бих, защото най-вероятно и той ще е отрицателен.
Виж целия пост
# 778
При мен е имало закъснее, но в рамките на 3-4 дни заради киста на жълто тяло или задържан фоликул. Понякога, ако О е била по-късно също е възможно.
Този път не сме били изключително активни. Имахме няколко опита, но го отдадохме на "проба-грешка" Последния М. ми беше на 16.12.23 г. Средно цикълът ми е 32-33 дни. Съответно правих тест на предполагаемото закъснение и беше отрицателен, след 4 дни отново беше отрицателен. Чувала съм случаи за по-късен + резултат, късна О., но за по-сигурно вчера си пуснах кръвен, който също се оказа категорично отрицателен. Миналия М. ми дойде на 36 ден,  по-предния на 37,а днес вече е 40 ден и още никакъв го няма. Съответно и според тестовете е ясно, че не съм бременна и ще търся проблема някъде другаде и ще отида на лекар да ме прегледа и дано след това има вече някаква яснота какво се случва. На тези от вас, на които са им се случвали подобни аномалии, бихте ли споделили какво се оказа при вас. Извинявам се, ако не съм по темата и че стана малко дълго, но ще лудна вече.
Виж целия пост
# 779
Moon1 , колко късна ви е овулацията, на кой ден е? С втората бременност знам кога беше единственият ни опит, овулацията ми беше на 19-ти ден, но на 4-ти ден закъснение имах видима черта на теста. Ако и вашата е тогава трябваше да покаже теста, ако имаше бременност.
Иначе съм имала имплантационно зацапване и е малко по-голямо количество от едно петънце кафяво. Съмнявам се това да е било имплантационно зацапване. Може да пуснете и кръвен, но при закъснение на цикъла и отрицателни тестове аз не бих, защото най-вероятно и той ще е отрицателен.
.      Много благодаря за отговора.На 17-ти ден ову.Живея в чужбина и тук не знам дали мога да пусна кръвни изследвания без направление
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия