За любителите на корейски и китайски сериали - Тема 8

  • 33 974
  • 733
# 480
Роца

С пожелания към твоята дъщеря да бъде здрава и щастлива, желая и и много успехи и много сбъднати мечти.
Виж целия пост
# 481
На патерици: Честит рожден ден! Всички бъдете здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 482
Роца, да ти е жива и здрава! Много слънчеви дни и по-малко дъждовни и пожелавам. Аз съм по петите ти с наследника, моят тази година навърши пълнолетие, но и той е див фен на анимета и манги.
Ах, какви прекрасни класики сте изброили. Филми, които мога да гледам 100 пъти без да ми омръзват. В моя списък влизат и "Хубава жена", "Нотинг хил", "Любовна афера". Ако се замисля много, сигурно ще се сетя за още.
Виж целия пост
# 483
Та, да ви почерпя по случай последната тийн-година на щерката (повода за Wine Glass)
Скрит текст:
Много здраве и късмет и да заповяда в темата. Grinning
Виж целия пост
# 484
Та, да ви почерпя по случай последната тийн-година на щерката (повода за Wine Glass)
Скрит текст:
Много здраве и късмет и да заповяда в темата. Grinning
При момичетата, помнещи "Когато Хари срещна Сали", "Безсъници в Сиатъл" и "Хубава жена"  Wink
Виж целия пост
# 485
Роце, да ти е здрава и щастлива девойката и да има много късмет в живота.

Няма да ми се смеете. Всички филми, които сте изброили са готини, но у дома Коледа не е Коледа, ако поне веднъж не си направим маратон със "Сам в къщи 1, 2 и 3"  newsm47.

И, ако някой е пропуснал, може да пробва корейския A Year-End Medley.

А, ако сте настроени на по-драматична екшън вълна в The Tower действието се развива в нощта на Коледа.
Виж целия пост
# 486
Роца, пожелавам здраве, щастие и късмет Flowers Tulip

Аз си догледах Кайрос - много добър сериал беше до края.
Скрит текст:
В последната секунда проклетият телефон пак иззвъня, но не мисля, че това по някакъв начин помрачава щастливия финал - все пак бяха минали два месеца (или повече) - може би се е появила нова опасност и силата, която защитаваше главните герои отново се е активизирала. Това е надежда, че отново ще се справят - по-добре, отколкото злото да е необратимо.

Харесвам актьора в главната роля, иска ми се да го гледам в повече неща.

Сега ще започна комедийния сериал за свещеника. Ако не ме подразнят първите 2-3 епизода, ще му дам шанс.
Виж целия пост
# 487
Ох, "Сам в къщи" повече не мога да го понеса. За съжаление мъжа ми толкова го харесва, че всеки път като го повтарят го гледа и се залива от смях.
Корейския коледен съм го гледала. Срещах много негативни отзиви за него, но на мен ми хареса. Шарена роматична история по Коледа, като бонус със жесток каст.
Виж целия пост
# 488
...Аз си догледах Кайрос - много добър сериал беше до края.
Скрит текст:
В последната секунда проклетият телефон пак иззвъня, но не мисля, че това по някакъв начин помрачава щастливия финал - все пак бяха минали два месеца (или повече) - може би се е появила нова опасност и силата, която защитаваше главните герои отново се е активизирала. Това е надежда, че отново ще се справят - по-добре, отколкото злото да е необратимо.

Харесвам актьора в главната роля, иска ми се да го гледам в повече неща. ...
А може ли линк, че така като "Кайрос" не мога да го открия.

Та, да ви почерпя по случай последната тийн-година на щерката (повода за Wine Glass)
Скрит текст:
Много здраве и късмет и да заповяда в темата. Grinning
При момичетата, помнещи "Когато Хари срещна Сали", "Безсъници в Сиатъл" и "Хубава жена"  Wink
За хубавите книги, сериали и филми няма възраст.
Не съм родена ХIХ век, но се каня да прочета произведенията на Балзак за пореден път. Grinning
Виж целия пост
# 489
Ето го - отстрани има плейлист с всички епизоди: https://www.vbox7.com/play:81965609b0?p=playlist&id=2437799
Виж целия пост
# 490
МоарейнД (от книгата), права си! Hug

А, ако сте настроени на по-драматична екшън вълна в The Tower действието се развива в нощта на Коледа.
Тъкмо щях да питам защо пропуснахме "Умирай трудно" 1-3 и "Смъртоносно оръжие". Това са семейните коледни филми у дома, другите с Мег Райън и Хю Грант си ги гледам сама.
Виж целия пост
# 491
Малко разсеяно за фон гледам "Сватовниците". Не успявам да се развълнувам. Има някои красиви мисли. И гледки. Хубава вечер!
Виж целия пост
# 492
Тази актриса - миска (Lee Hanee) от The fiery priest въобще не ми харесва визуално - груба, едра и с подута джука. Да не би и в Южна Корея да имат проблем с миските, като нас?

Ауу, разни статии в Гугъл я наричат най-красивата мис Корея...
Виж целия пост
# 493
pppqqq, погледнах я в мрежата тази миска. Прилича ми на филипинка.
Виж целия пост
# 494
Аз филипинки съм гледала най-вече в 90 дни до сватбата - обикновено са по-слаби от нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия