Познаха ли пола?

  • 12 032
  • 364
# 180
И за двете ми деца познаха.За първото даже и без да ми казват знаех че ще е момче.
Виж целия пост
# 181
ДА!
Виж целия пост
# 182
да, и двата пъти, но не помня в кой месец
Виж целия пост
# 183
Да ... още в четвъртия месец.
Виж целия пост
# 184
да при мен познаха медицината ни е вече много напред че няма начин Peace
Виж целия пост
# 185
Да
Виж целия пост
# 186
До края не знаех пола.При всеки преглед позата на бебо не позволяваше да се види.
Виж целия пост
# 187
при мен до последно твърдяха, че е момиче и че това, което виждат е пъпната връв, но се оказа......чуренце (опа-момченце) Embarassed Grinning
Виж целия пост
# 188
Познаха също рано май около 4-5 месец.
Виж целия пост
# 189
при каката-не,а при малката все не се виждаше,за мое огромно съжаление. Laughing
Виж целия пост
# 190
Познаха го въпреки, че бяхме срамежливи и се криехме  Grinning
Виж целия пост
# 191
ДА макар че не бяха сигурни,но предположенията се оказаха вярни Peace
Виж целия пост
# 192
Много искам вече да ми кажат пола - стискайте палци  Laughing, довечера съм на преглед!!! Досега все не позволяваше позата, в която беше застанал БЕБЧО да се види какво е! Дано утре да мога да се похваля!
Виж целия пост
# 193
Позна и двата пъти  Wink

Много искам вече да ми кажат пола - стискайте палци  Laughing, довечера съм на преглед!!! ...

 fingerscrossed
Виж целия пост
# 194
Да! И двата пъти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия