Познаха ли пола?

  • 12 032
  • 364
# 195
първият път - да; мисля, че и сега няма да има разминаване. дори аз видях атрибута Mr. Green
Виж целия пост
# 196
Първия път не. В осмия месец ми бяха казали момче, а аз си знаех, че е момиче. Сега се надявам да са познали, че е момче.
Виж целия пост
# 197
Мен трима различни доктора ме гледаха и тримата познаха.
Виж целия пост
# 198
Да, още в 4-тия месец, но 100% го потвърди в 5-тия.
Виж целия пост
# 199
да,и двата пъти  Grinning
Виж целия пост
# 200
Не,през цялото време ни казваха,че ще бъде момче,но се роди момиченце!
Виж целия пост
# 201
Първия път не. Доктора каза 100% момиче - имам син. Сега 3-ма казаха момиче + амиоцентеза - надявам се да няма грешка. Скоро ще разбера.
Виж целия пост
# 202
Познаха и двата пъти
Виж целия пост
# 203
На мен 2ма различни ми казаха различни неща.Не знам на кой да вярвам и затова засега е ТО! Wink
Виж целия пост
# 204
Да
Виж целия пост
# 205
Да , през цялото време ми казваха че ще момиче  Grinning
Виж целия пост
# 206
Да,ама чак като се роди! Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 207
В 5тия месец ми казаха момче, а после до края на бременноста момиче.Родих момиченце.
Виж целия пост
# 208
Да. 4-ма различни лекари ме гледаха и 4-мата бяха единодушни и познаха в крайна сметка  Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Да и за двете ми деца  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия