Познаха ли пола?

  • 12 021
  • 364
# 225
в края на 3 месец ми казаха, че ще е девойка. и познаха!
Виж целия пост
# 226
Да  Peace
Виж целия пост
# 227
Да, още в 5-я месец Peace
Виж целия пост
# 228
Да, още в третия месец!
Виж целия пост
# 229
първият път около 6-месец казаха момче ,но не излезе дъщеричка да ми е жива и здрава сега е на десет ,сега казват момиче на два пъти ,а аз си мислех от началото че е момче ,но ще видим живот и здраве началото на юни ,доколкото виждам от отговорите стават доста грешки.то и апарата трябва да е добър, в нашия град няма май
Виж целия пост
# 230
И първият път и вторият ме гледа Томова на 3Д в 17г.с. - първият път се видяха срамните устни, а сега пишок  Mr. Green Wink
Виж целия пост
# 231
Да ,в 16 г.с. на триизмерен видеозон.После няколко пъти потвърдиха Wink
Виж целия пост
# 232
Да, при това доста рано
Виж целия пост
# 233
 И аз ходих при доц. Томова, в средата на 4-тия месец на 3D. Разбира се позна пола и слава богу всичко беше наред. Успех:)
Виж целия пост
# 234
Да, още към 3-4 месец.
Виж целия пост
# 235
ДА познаха
Виж целия пост
# 236
Искам да питам нещо... ама не ми се смейте, може ли????? Когато познаха в ранен стадий на бременността пола на вашите деца , това на какъв ултразвук беше. Питам защо по мое време - макар,че не е толкова далеко, не бяха навлезли толкова масово триизмерните. И сега ми е любопитно - с обикновен или със специален. Благодаря! И не ми се смейте! Предполагам,че с триизмерен, но ми е интересно напр. вие видяхте ли сами пола на детето си - т.е. на монитора вижда ли се ясно,че има атрибути на мъж напр.
Виж целия пост
# 237
Искам да питам нещо... ама не ми се смейте, може ли????? Когато познаха в ранен стадий на бременността пола на вашите деца , това на какъв ултразвук беше. Питам защо по мое време - макар,че не е толкова далеко, не бяха навлезли толкова масово триизмерните. И сега ми е любопитно - с обикновен или със специален. Благодаря! И не ми се смейте! Предполагам,че с триизмерен, но ми е интересно напр. вие видяхте ли сами пола на детето си - т.е. на монитора вижда ли се ясно,че има атрибути на мъж напр.

На триизмерен, даже имам диск в нас, на който много ясно се вижда, че е момченце, в 10та г.с.Simple SmileИ се вижда как докторът му измерва дължината на пениса:)/с мишката де/
Виж целия пост
# 238
Да, ама гледах филм на ББс,където казват,че до 3-я месец и момченцата, и момиченцата били еднакви. Имало някакъв израстък,който ставал после в пенис или клитор. Разликата била в ъгъла на този израстък, но било трудно да се хване този ъгъл.така твърдяха от филма......
Виж целия пост
# 239
Знам ли какво му мери...ама си беше ясно изразен израстък между крачетата...Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия