Познаха ли пола?

  • 12 022
  • 364
# 210
Да
Виж целия пост
# 211
Да, ако не се лъжа беше в 4-ти месец.
Виж целия пост
# 212
на мен лекарката ми каза момиче, а резултатите от амниоцинтезата показаха момче, така че мъжко 100% Laughing
Виж целия пост
# 213
на мен ми казаха момче с първата ми дъщеря , в края на осмия месец ми казаха със сигурност момиче / обаче вече бях накупила доста сини нещица  Crazy / с второто ми казаха момиче още в началото и познаха  Peace
Виж целия пост
# 214
Да
Виж целия пост
# 215
Да. Още в 4 месец.
Виж целия пост
# 216
Не. В края на 6-я месец док ме пита дали искам да знам пола , каза ми , че е момиченце. Аз категорично отговорих , че е момче. Той ме попита дали не съм ясновидка.  Laughing Бях сигурна 100%.
Виж целия пост
# 217
Да, и за двете ми деца.
Виж целия пост
# 218
Да, още в 5 месец.
Виж целия пост
# 219
Да и двата пъти.
Виж целия пост
# 220
Не!До последната секунда знаех,че ще е момче,пък после се оказа,че си няма пишка.И се роди моята принцеса! stork-girl
Виж целия пост
# 221
Да познаха! Още в 19 г.с. беше
Виж целия пост
# 222
Да още в третия месец вях във Варна и открих чудесна докторка а като се приврах моят доктор потвърди
Виж целия пост
# 223
Не!До последната секунда знаех,че ще е момче,пък после се оказа,че си няма пишка.И се роди моята принцеса! stork-girl

и при мен беше така!  Wink
Виж целия пост
# 224
Познаха пола, но дори и да не ми бяха казали, аз си бях сигурна Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия