Познаха ли пола?

  • 12 018
  • 364
# 255

и при мен така Peace
Виж целия пост
# 256
Да, и наш'та мома още в 4-тия месец я "познаха"  Mr. Green Първо един познат док, после и наблюдаващият ни док беше 100% категоричен и на всеки следващ видеозон ми го "намилаше" та и за миг не съм се съмнявала, че са сгрешили  bouquet  Grinning
Виж целия пост
# 257
Мойта се криеше и не можехме да я видим, но в 8-мия месец с по-упорито гледане я видяхме  Hug
Виж целия пост
# 258
Да
Виж целия пост
# 259
И двата пъти - да   Peace
Виж целия пост
# 260
първия път не,десет доктори ми казваха,че ще е момиче ама не е,сега се надявам да са познали.
Виж целия пост
# 261
Първия път да,а за второто до последно не се знаеше-един път беше момиче един път момче докато не се роди една малка сладурана
Виж целия пост
# 262
Да, още в 4-тия месец
Виж целия пост
# 263
Първият път позна Peace,сега ще видим.
Виж целия пост
# 264
До сега два пъти ми казаха момиче,чакаме да видим дали са познали.
Виж целия пост
# 265
Да.
Виж целия пост
# 266
ДА
Виж целия пост
# 267
Да и двата пъти!
Виж целия пост
# 268
при нас никои не позна-нито лекарите нито хората които изказваха мнението си- според всички трябваше да имам момче ,но аз имам едно хубаво момиче(за съжаление на таткото)
Виж целия пост
# 269
Трима лекари казаха, че ще е момиче, но аз до последно не вярвах, защото всички познати ми казваха, че го нося като за момче и аз така се бях настроила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия