Познаха ли пола?

  • 12 021
  • 364
# 240
не, не познаха. бебето ми беше седалищно, за това
Виж целия пост
# 241
видяхме я че е тя в 19 г.с.- до края си остана категорично тя, даже в родилна зала си й говорех на тя и после се сетих да попитам все пак момиче ли е  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Да, и двата пъти. Първият път чак в 7-мия месец, защото диването беше напречно, с гръбчето към коремната ми  стена. Вторият път в 3-4 месец.
Виж целия пост
# 243
Да, още в 4-ти месец.
Виж целия пост
# 244
Първо ми казаха момче след това момиче и то излезе момиче
Виж целия пост
# 245
Да.И двата пъти.
Виж целия пост
# 246
Здна седмица преди да родя ми казаха че ще е момче.До тогава беше момиче.Беше ми много гадно,защото девет месеца обяснявах на Йоана за света който я очаква,но родих един прекрасен Йоан който много много обичам.
Виж целия пост
# 247
Да
Виж целия пост
# 248
Да!
Виж целия пост
# 249
да Peace
Виж целия пост
# 250
Познаха го. Няколко лекари са ме гледали докато бях бременна и всички бяха единодушни по въпроса.
Виж целия пост
# 251
да Hug
Виж целия пост
# 252
Трудна работа беше  Grinning Един път каже момиче, друг път - момче... Едва в деветия месец вече беше категоричен.
Виж целия пост
# 253
да
Виж целия пост
# 254
И двата пъти да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия