🌻Градината на Демет Йоздемир - Тема No. 6 за обсъждане - Казвам се Фара🧑‍🚀

  • 78 155
  • 738
# 435
Здравейте момичета,
на прекрасната домакиня на темата за Демет...
Виж целия пост
# 436
 

 

 

 
Виж целия пост
# 437
Честит Рожден ден Катя!
Виж целия пост
# 438
Кате, ЧРД и от мен! Бъди здрава, все така любопитна, търсеща и позитивна. Heart : cocktail:
Виж целия пост
# 439
Честит Рожден Ден, Кате! Simple Smile Жива и здрава, много усмивки, пътешествия и обич в живота ти!


Виж целия пост
# 440


Честит Рожден ден super_katia Two Hearts
Желая ти най-вече здраве!
Много  щастливи усмивки и хубаво настроение!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 441
Благодаря ви, момичета, трогвате ме много Hug Прекрасни сте Heart Exl

Виж целия пост
# 442
Кате, честит рожден ден Two Hearts

Бъди здрава и много щастлива Flowers Hibiscus
Продължавай все така с позитивизъм и постоянство да
поддържаш темата на хубавото ви момиче Демет !
И мен ме радва партньорството й с Енгин, дано има и друг проект с него Yellow Heart

Виж целия пост
# 443
Привет!
Благодаря за преводите и коментариите!
Чака ни страхотна серия! Hands Plus1 Heart Eyes

Честит Рожден Ден,КАТЕ !

Бъди жива ,здрава и много щастлива!

Виж целия пост
# 444
Честит рожден ден, Кате! Много здраве, радост и любов! Благодарим ти от сърце!




Феновете на FAHIR са супер! Само те празнуват Свети Валентин през ноември. Laughing
А тук направо са елиминирали човека с кебапите да не им пречи.
Виж целия пост
# 445
Честит рожден ден, Кати

Много здраве , късмет и успехи Flowers Four Leaf Clover
Благодаря за прекрасната тема, за интересните коментари и изобилна информация!



Благодаря на екипа от темата на Енгин за преводите на серията и фрагманите 
Бъдете благословени  Heart

Виж целия пост
# 446
Честит рожден ден, Кате! Желая ти много здраве, усмивки, сбъднати мечти и успехи!  Flowers Four Leaf CloverHeart EyesFlowers Hibiscus Flowers SunflowerFlowers Rose
Виж целия пост
# 447
...за мен Демет е най - добрата партньорка на Енгин до сега.
Демет е интересна актриса, много отличително за нея е, че не просто си е научила репликите и играе ролята си, а наистина партнира. И така стават пожарите. Laughing
Ками, искам да изгледам някой от предишните сериали на Енгин, кой ще ми препоръчаш?
Виж целия пост
# 448
...за мен Демет е най - добрата партньорка на Енгин до сега.
Демет е интересна актриса, много отличително за нея е, че не просто си е научила репликите и играе ролята си, а наистина партнира. И така стават пожарите. Laughing
Ками, искам да изгледам някой от предишните сериали на Енгин, кой ще ми препоръчаш?

Здравей Флори.
Първия сериал с Енгин, който ти препоръчвам е Bir bulut olsam( Ако бях облак), Черната змия ( в който не играе главна роля), комедията Брак с чужденец (това е първата му роля от 2004 година, след като печели първо място в "Звездите на Турция), сериалът "Бягство". На първа страница на темата за Енгин има цялото му творчество. Но който и филм да захванеш с негово участие ще ти хареса. Но първо ти препоръчвам "Ако бях облак".

                                                      Хубав ден.
Виж целия пост
# 449
Привет
Най- после изгледах 21 серия с превод!
Няма да коментирам, защото вие сте казали вече всичко. Само ще цитирам Wink

"Дай на влюбения Тахир хиляда проблема накуп... после още хиляда и той ще ти ги разреши ей така!
Имам си една любов, която ме чака... "
 каза "мафиотчето" с червени чорапки Grinning





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия