🌻Градината на Демет Йоздемир - Тема No. 6 за обсъждане - Казвам се Фара🧑‍🚀

  • 78 155
  • 738
# 420


Тук: https://playtube.tv/watch/%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BC-% … kGtESoirEMtC.html

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/_-s2e21-Or8C8QfpYLZJmpz7

И тук: https://drive.google.com/file/d/1zUuvGLYVRZzgkSJMO4zBevpdye-AzQt … tPfzvJFbz5QzSmkNw

И тук - втори линк: https://drive.google.com/file/d/1FMh6fO-eoRSz5npvSIznYI9guCl2PJR … Uev8jz8bzkG8crxPA
Виж целия пост
# 421
Благодаря ти много, Марианка Gift Heart При първа възможност, веднага си го пускам за гледане PopcornMovie Camera

Имаме включване от Демет:









Нуман пита кой според нас го е наръгал Joy

И една щастлива италианска фенка, която е успяла да сбъдне мечтата си да се запознае с Демет. Била е на сета и е споделила доста снимки и впечатления >>> https://www.instagram.com/p/Cz4lCSMo_ch/







Виж целия пост
# 422

Нова,от сторито на Демет!
Достойна и много талантлива партньорка е на Енгин!
Виж целия пост
# 423
Отивам да си гледам епизода Sunglasses Но преди това да оставя тези красоти тук:









Партньорствата в този сериал са на друго ниво. Могат само да ни завиждат Kissing Face
Виж целия пост
# 424
Благодаря за превода на 21-ва серия! Flowers Hibiscus

"FaHir rocks"


Еми за "Присъда", голям успех, поздрави!  Гледала съм само началото - но Пънар Дениз беше феноменална, когато героинята й разбра коя е жертвата в моргата.

=================
Радост голяма са! Two Hearts
Виж целия пост
# 425
Така, изгледах серията и отново ми хареса много. Стегнато и логично действие. Постепенно затваряне на някои сюжетни линии, но с необходимата доза изненадващи моменти и обрати. Да, явно Бехнам е наръгал чичото с надеждата вече никой да не е над него и Фара да бъде принудена да се върне в Иран...

От фрага знаем, че Мехмет и Тахир най-накрая разбират, че са братя, виждаме Бекир и Фара в някаква акция по отвличането на някой на легло... най-вероятно на чичото, но аз не бих се предоверила на тези няколко секунди аванс, които са ни дали... все си мисля, че 5 еп. са достатъчни, за да ни държат до края в напрежение какво и как ще се случва Kissing





Сенан май вече си взима довиждане със сериала...



Вера едва ли да ѝ липсва много Joy
Виж целия пост
# 426
Сценаристите май четат феновете - включили са: "Сезам, отвори се!" Laughing 
Скрит текст:
Някои от сцените им във втори сезон много ги бива - например когато Фара и Тахир се развеждаха, но продължавам да смятам, че ми подмениха сериала. Гледам си го де, радвам се на Демет и Енгин. Cupid
Виж целия пост
# 427
Flo, не ме дърпай за клавиатурата, че мога да напиша цял трактат по въпроса в скрития текст, а съм на работа Animal See No Evil



Нуман ни пита дали Махмут ще умре Joy

Виж целия пост
# 428
Отговор на Нуман: В този сериал от наръгване не се умира, до 3 дeна ще е на крак. Smile

Довечера ще има гала за новия филм на Берен и Къванч, може да е интересно.
Кате, изобщо не те подстрекавам, тихо и кротко си чакам трейлъра! Smiley
Виж целия пост
# 429
Снимки от Фърат:











И разбира се, най-хубавата я оставих за накрая Heart Eyes









23. епизод е озоглавен Малкият голям мъж, Керимшах



Дано Демет си е научила уроците...


Изненадващо участие в предаването Пинч Kissing Сега ще го погледна какво представлява Sunglasses





Този смях Heart Exl


Ааааа, ето го и втория фраг:

Виж целия пост
# 430


"Казвам се Фара", трейлр 2 към епизод 22 на български.

Тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239648%2Fae17eca3 … pl_wall_223680451

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/22-2-qxQ68f6I0C8Gx5Xr
Виж целия пост
# 431
Благодаря за превода! Flowers Hibiscus

И добро утро с Демет:
https://www.instagram.com/p/Cz9wZjyPN5J/

Виж целия пост
# 432
С вчерашния фраг и интернет предаването сякаш ми направиха подарък за рождения ден днес и утрешния ми имен ден Sunglasses



Каня ви на скромна почерпка, момичета Kissing Heart



Има и по-европейска версия Kissing Smiling Eyes



Важното е да е весело Stuck Out Tongue Winking Eye





Продължаваме напред Hands Punch
Виж целия пост
# 433


super_katia, ЧРД и благодарност за доброто сътрудничество на двете теми. Темата на Демет и темата на Енгин.
Тахир ти праща балони за празника. Фара го стресна, но надявам се ти да ги приемеш.
Виж целия пост
# 434
Честит рожден ден Катя.
Зраве и щастие желая.

Благодаря на всички момичета от темата на Демет. И най - вече на вашето момиче за страхотното партньорство, което имат с Енгин.
Може да прозвучи  нескромно, но за мен Демет е най - добрата партньорка на Енгин до сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия