Втора бледа черта на теста за бременност

  • 136 855
  • 2 482
# 345
Queen_S  Според мен е отрицателен!
Виж целия пост
# 346


Сестра ми си прави днес тест, 2 дни закъснение. Аз никога не съм имала бледи черти. Мъжът й не вярва. Какво мислите?
Да направи кръвен иначе изглеждат положителни
Виж целия пост
# 347
Queen_S  Според мен е отрицателен!

Ами имам съмнения, но истината е, че когато съм си правила аз, никога не е имало дори минимален цвят. А тук виждам нещо. А не искам да давам напразни надежди…
Виж целия пост
# 348
На мен ми изглеждат положителни. Най-добре е сутринта да направи кръвен тест и до следобед вече ще има резултат. При изпарителните тестове чертичката сивее, тези сякаш са розови. Пък и два теста различни марки , и двата с изпарителна черта не ми се вярва сякаш.
Виж целия пост
# 349
Queen, чисто положителни са си тези тестове. Може да е имала по-късна овулация и затова да са бледични. Кръвни през 48 часа и ще стане ясно. Успех!
Виж целия пост
# 350
Здравейте момичета! Не знам дали да се вълнувам или не. Тази сутрин правих тест/с втората урина/ и излезе бледа втора черта още преди отчетния период. Реално не знам дали имам закъснение защото, правим опити от 3 месеца преди цикъла ми беше 27-28 дни, а последния беше 25.
Днес ми е 27- ми ден.
Утре сутринта ще повторя теста за бременност, коя марка препоръчвате?
Виж целия пост
# 351
Положителен е Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Тази сутрин направих още 3 различни теста. И при всички излезе бледа черта, като най - бледа е при Шуръчек, но той от предната бременност знам, че по - късно отчита, пък много хвален.

Виж целия пост
# 353
Miss_hriss , няма нужда да правите повече тестове. Положителни са. Ако нямате някакви здравословни проблеми си запишете час за лекар след 10 дни, преди това нищо няма да се види.
Честито и лека бременност! Blush

Ilianka987 , какво стана с теб? Пусна ли кръвен тест? Не искам да те плаша, но само веднъж видях такива черти, като твоите и си мислех, че са изпарителни, но пък същия месец имах всички симптоми на биохимична бременност.
Виж целия пост
# 354
Miss_hriss , няма нужда да правите повече тестове. Положителни са. Ако нямате някакви здравословни проблеми си запишете час за лекар след 10 дни, преди това нищо няма да се види.
Честито и лека бременност! Blush

Благодаря! 😊 Надявам се наистина всичко да е наред.
Виж целия пост
# 355
Всички последно показани тестове са положителни , Куин , на сестра ти също .
Виж целия пост
# 356
Момичета, пак с въпрос. 2та бледи теста с 2 бледи черти станаха 6 теста с бледи черни, а вчера и положителен ЧХГ (77). Но днес ми се обади разревана, че е направила сутринта 2 теста - 1 с една черта, втори 2 черти,втора още по-бледа.. ново чхг със стойност 84.. почнала дуфастон. Моля за мнения. АГто я кара утре пак да пуска чхг. Много сме се ошашкали, само плаче. Не знам какво да й кажа, че да я успокоя.
Виж целия пост
# 357
Момичета, пак с въпрос. 2та бледи теста с 2 бледи черти станаха 6 теста с бледи черни, а вчера и положителен ЧХГ (77). Но днес ми се обади разревана, че е направила сутринта 2 теста - 1 с една черта, втори 2 черти,втора още по-бледа.. ново чхг със стойност 84.. почнала дуфастон. Моля за мнения. АГто я кара утре пак да пуска чхг. Много сме се ошашкали, само плаче. Не знам какво да й кажа, че да я успокоя.
Ми има бременност. Чгх се пуска на 48ч. Утре да пусне.
Виж целия пост
# 358
Момичета, пак с въпрос. 2та бледи теста с 2 бледи черти станаха 6 теста с бледи черни, а вчера и положителен ЧХГ (77). Но днес ми се обади разревана, че е направила сутринта 2 теста - 1 с една черта, втори 2 черти,втора още по-бледа.. ново чхг със стойност 84.. почнала дуфастон. Моля за мнения. АГто я кара утре пак да пуска чхг. Много сме се ошашкали, само плаче. Не знам какво да й кажа, че да я успокоя.
Ми има бременност. Чгх се пуска на 48ч. Утре да пусне.
Не следва ли на пикливия тест цветът да става по-ярък. И двата теста бяха шуър.. и защо тогава един от тях показал само 1 черта? А й нормално ли е да вдигне само 7 единици от вчера до днес?
Виж целия пост
# 359
Аз не бих съдила за развитие по домашните тестове. Кръвният обаче не ми изглежда добре. Най-добре през 48 часа да направи. Ще си покаже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия