Втора бледа черта на теста за бременност

  • 136 873
  • 2 482
# 360
Аз не бих съдила за развитие по домашните тестове. Кръвният обаче не ми изглежда добре. Най-добре през 48 часа да направи. Ще си покаже.
Ами 77 го гледах аз, че отговаря на 4 г.с, което отговаря горе долу на нещата. Но не знае, дали не е била късна овулация.Иначе били силни придърпвания ниско долу и в яйчниците, като преди цикъл.
Виж целия пост
# 361
Да пусне в същата лаборатория на 48ч. Трябва да се удвоява първата стойност
Виж целия пост
# 362
Аз не бих съдила за развитие по домашните тестове. Кръвният обаче не ми изглежда добре. Най-добре през 48 часа да направи. Ще си покаже.
Ами 77 го гледах аз, че отговаря на 4 г.с, което отговаря горе долу на нещата. Но не знае, дали не е била късна овулация.Иначе били силни придърпвания ниско долу и в яйчниците, като преди цикъл.

С късна овулация аз стартирах с 34 чхг в 4г.с. и много , много, МНОГО бледи тестове . Недейте да се панирате . Пуснете утре пак ( трябва да е на 48 часа ) . Желая на дамата лека бременност Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 363
Аз не бих съдила за развитие по домашните тестове. Кръвният обаче не ми изглежда добре. Най-добре през 48 часа да направи. Ще си покаже.
Ами 77 го гледах аз, че отговаря на 4 г.с, което отговаря горе долу на нещата. Но не знае, дали не е била късна овулация.Иначе били силни придърпвания ниско долу и в яйчниците, като преди цикъл.

С късна овулация аз стартирах с 34 чхг в 4г.с. и много , много, МНОГО бледи тестове . Недейте да се панирате . Пуснете утре пак ( трябва да е на 48 часа ) . Желая на дамата лека бременност Flowers Four Leaf Clover
Нямам идея на сто процента какво означава късна овулация, честно.. как да разберем дали е била така?
Виж целия пост
# 364
При 6 или повече дни бледи черти, чхг 77 не е ок, съжалявам че съм черна станция, но е така.  Ако е била късна овулацията нямаше да показва от толкова време бледи черти
Виж целия пост
# 365
При 6 или повече дни бледи черти, чхг 77 не е ок, съжалявам че съм черна станция, но е така.  Ако е била късна овулацията нямаше да показва от толкова време бледи черти
3ти ден е днес, не 6ти.
Виж целия пост
# 366
Ако вчера е било 77, а днес 84, не ми изглежда добре за съжаление.
Виж целия пост
# 367
Задължително пуснете кръвен тест днес. С второто дете си знаех точния ден кога забременях, късна овулация  на 19-ти ден и на 30-ти ден от цикъла имах бледа, но много ясна видима черта.
 Върнах се назад да видя пак снимките ви, наистина вторите черти са  доста бледи, ЧХГ-то също е притеснително. Силно се надявам да има някаква грешка и днес да се е удвоило.
Виж целия пост
# 368
на някой случвало ли му се да има на теста втора  бяла черта имам два положителни теста но не знам защо на този тест се появи така
Виж целия пост
# 369


Сестра ми си прави днес тест, 2 дни закъснение. Аз никога не съм имала бледи черти. Мъжът й не вярва. Какво мислите?
Да направи кръвен иначе изглеждат положителни


мойте са почти същите едвам се виждат но понеже аз нямах търпение теста ми е 4 дена преди МЦ .. понижи за първи път ме болят гърдите така и постоянно пишкам и викав ще направя и аз бях днес шорикана сега ще чакам още няколко дена !! чертичката ми се появи виднага ! 
Виж целия пост
# 370
sevgisahin , не се вижда чертичка. Направете след 1-2 дни друг тест. Тестът изглежда много напоен.

Queen_S , какво стана със сестра ти, направи ли друг кръвен тест?
Виж целия пост
# 371
sevgisahin , не се вижда чертичка. Направете след 1-2 дни друг тест. Тестът изглежда много напоен.

Queen_S , какво стана със сестра ти, направи ли друг кръвен тест?
сложих 3 капки но ще пробвам пак
Виж целия пост
# 372
sevgisahin теста ти е отрицателен. Нямаш бледа черта като на снимките, които си цитирала. Тествай се в деня на очаквания МЦ
Виж целия пост
# 373
sevgisahin , не се вижда чертичка. Направете след 1-2 дни друг тест. Тестът изглежда много напоен.

Queen_S , какво стана със сестра ти, направи ли друг кръвен тест?
Ох, да. Излезе 64. Гледали са я снощи в Токуда. Матката била перфектна и не разбирал лекарят, защо е в драма. Можело да е късно ову. При много ранна бременност били нормални стойности. Имало като мехурче в маточната кухина, вероятно със слуз, където вероятно щяла да предстой имплантация.Да прави пак уринарен и чхг към Вторник. Аз съм в потрес. Иначе е почнала и вагинален утрогестан, че прогестеронът е 17, има си тежест ниско долу, подути и чувствителни гърди( даже нещо е текло от едната снощи), ниско кръвно. Няма кръв. Четохме сутринта за биохимична, но там не следва да има симптоматика толкова изявена.
Виж целия пост
# 374
С падащо ЧХГ си е биохимична. Няма никакъв смисъл от Утрогестан. А тоя доктор може да си скъса дипломата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия