Втора бледа черта на теста за бременност

  • 136 913
  • 2 482
# 390
[img

Сестра ми си прави днес тест, 2 дни закъснение. Аз никога не съм имала бледи черти. Мъжът й не вярва. Какво мислите?
Теста е същия като моя и моя мъж не вярваш но е положителен нека да направи тест шърчек и ще разбере има ли бременност.
Моя тест също беше бледа черта и след всеки изминал ден потъмняване чертата след направата на кръвен тест се разбра че съм бременна
Виж целия пост
# 391
[img

Сестра ми си прави днес тест, 2 дни закъснение. Аз никога не съм имала бледи черти. Мъжът й не вярва. Какво мислите?
Теста е същия като моя и моя мъж не вярваш но е положителен нека да направи тест шърчек и ще разбере има ли бременност.
Моя тест също беше бледа черта и след всеки изминал ден потъмняване чертата след направата на кръвен тест се разбра че съм бременна
няма смисъл от друг тест
Виж целия пост
# 392

Здравейте на 15 ден от МЦ (9.11) имах дм фоликул 13.21мм в ляв яйчник с нередовен цикъл съм и не знам с колко нараства.днес 39 ден от МЦ са тези тестове с втора урина .Моля за мнение?😊
Виж целия пост
# 393
Мисля, че са отрицателни тестовете, luli2023.
Виж целия пост
# 394
Мисля, че са отрицателни тестовете, luli2023.
Благодаря😩😊
Виж целия пост
# 395

При прегледа ми казаха че има добре оформен плоден сак жълтъчно мехурче но без ембрион казаха да отида на 14.12 отново на преглед тогава трябва да има образувал се ембрион според вас има ли опасност да е кухо яйце или ще се появи ембрион при условие че има жълтъчно мехурче
Виж целия пост
# 396

При прегледа ми казаха че има добре оформен плоден сак жълтъчно мехурче но без ембрион казаха да отида на 14.12 отново на преглед тогава трябва да има образувал се ембрион според вас има ли опасност да е кухо яйце или ще се появи ембрион при условие че има жълтъчно мехурче
В коя седмица си?
Виж целия пост
# 397

При прегледа ми казаха че има добре оформен плоден сак жълтъчно мехурче но без ембрион казаха да отида на 14.12 отново на преглед тогава трябва да има образувал се ембрион според вас има ли опасност да е кухо яйце или ще се появи ембрион при условие че има жълтъчно мехурче
При мен до 8ма седмица АГ не виждаше нищо освен сакчето. После се видя бебка , чу се сърцето, така, че спокойно.
Виж целия пост
# 398
Здравейте дами и мами. При мен всичко е наред утре влизам в 8ма г.с. Имам обаче въпрос, понеже работата ми е тежка и с много много нерви и работа с клиенти дали ще мога да изляза в болничен. И дали ще ми стигнат? До колкото знам имам 180дни и 45 дни преди термин. Някой ако може да ме светне дали ще стигнат или не?
Пиша тук понеже не намерих нова подобна тема.
Благодаря предварителни
Виж целия пост
# 399



Здравейте! ❤️ Днес очаквах да ми дойде, но тъй като не е, реших да си направя един тест лентичка - нали знаете - надеждата умира последна. За моя огромна изненада се появи много бледа чертичка във времето за отчитане. Имах още лентички, не се сдържах и се тествах отново. На всички излезе същата бледа чертичка (от вълнение не успях да я снимам добре, но на живо се вижда по-хубаво). Много съм развълнувана! Но не си обяснявам, какво може да се е случило - късна овулация? При предишните ми бременности, чертичките бяха наситени дори на 1 ден закъснение. Сега недоумявам, какво се е случило - направо е ЧУДО! Много съм благодарна на Бога и се надявам да не е фалшива тревога. Ще се радвам, ако някоя мама е забременяла с късна овулация, да сподели опита си и да изкаже мнение. Въобразявам ли си? Извинявам се, но моля да ме разберете - повече от година правим опити и ако има бременност, това би било огромна радост за мен и съпругът ми. Знам, че съм нетърпелива...
Бъдете здрави и благословени!❤️
Виж целия пост
# 400
Monika,  стискам палци  да си бременна и всичко да е наред! Виждам ги линийките, така че ако искаш пусни кръвен да си сигурна.
Виж целия пост
# 401
Monika , според мен са много бледи, даже незабележими чертичките. Наистина е най-добре сутринта да пуснете кръвен тест и до следобяд ще знаете резултата.
Виж целия пост
# 402



Здравейте! ❤️ Днес очаквах да ми дойде, но тъй като не е, реших да си направя един тест лентичка - нали знаете - надеждата умира последна. За моя огромна изненада се появи много бледа чертичка във времето за отчитане. Имах още лентички, не се сдържах и се тествах отново. На всички излезе същата бледа чертичка (от вълнение не успях да я снимам добре, но на живо се вижда по-хубаво). Много съм развълнувана! Но не си обяснявам, какво може да се е случило - късна овулация? При предишните ми бременности, чертичките бяха наситени дори на 1 ден закъснение. Сега недоумявам, какво се е случило - направо е ЧУДО! Много съм благодарна на Бога и се надявам да не е фалшива тревога. Ще се радвам, ако някоя мама е забременяла с късна овулация, да сподели опита си и да изкаже мнение. Въобразявам ли си? Извинявам се, но моля да ме разберете - повече от година правим опити и ако има бременност, това би било огромна радост за мен и съпругът ми. Знам, че съм нетърпелива...
Бъдете здрави и благословени!❤️

Аз забременях с късна овулация. На първия ден закъснение тестовете ми бяха отрицателни , на 3,4 ден започнаха да имат бледи черти,които така и не се наситиха . Живи и здрави утре съм на преглед и вече би трябвало да съм в 12 седмица Relaxed . Около 24 е станало бебенце, на 5 трябваше да ми дойде .. чак на 8,9 станаха бледи чертите .. ако по някакъв начин така ще се ориентираш по-добре .
Виж целия пост
# 403
Не искам да плаша потребителката, но на нейно място задължително бих пуснала кръвен. Или всичко е наред и ще се наситят чертите след няколко дни или има вероятност да приключва в ранен етап. По-назад имаше момичета с доста по-видими черти и то на няколко теста, след няколко дни чертичките доста избледняваха, като вашите, но за съжаление се оказаха с биохимична бременност. Според мен трябва да се виждат повече чертичките, даже изглеждат, като изпарителни. Но от цялото си сърце желая всичко да е наред, за ваше успокоение пуснете кръвен тест . Успех Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 404


Здравейте, в инвитро процедура сме след ЗЕТ, днес трябваше да пусна кръвен, но е неделя и нямаше къде.
Не издържах и направих уринарен.
Това положителен ли е не мога да преценя ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия