Втора бледа черта на теста за бременност

  • 136 918
  • 2 482
# 405
Категорично положителен! Честито! Желая ви лека и спокойна бременност! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 406


Здравейте, в инвитро процедура сме след ЗЕТ, днес трябваше да пусна кръвен, но е неделя и нямаше къде.
Не издържах и направих уринарен.
Това положителен ли е не мога да преценя ?
Много, много положителен е! ❤️ Аз бих пуснала кръвен да видя стойността на ЧХГ, за да преценя кога да отида на лекар. Желая успех и всичко да е наред!
Виж целия пост
# 407
Имате ли поставен Прегнил?
Ако не, то 100 % има бременност. Ако Да , ще трябва да изчакате и след два ..три дни пак тест. Но според мен си е положителен !
Виж целия пост
# 408
Ако деня е определен от болницата за пускане на кръвен, то е изчислено дори да има сложена инжекция, че ще се е изчистила и ще отчете чхг само от бременност.
Виж целия пост
# 409
Здравейте мами!


Днес ,сутринта си направих тест за бременност ,но едната черта е по-бледа,за сега нямам никакви симптоми ,освен забелязана промяна от мен и моя мъж в гърдите ми.Това е снимка  на теста ,според вас дали е възможно да съм бременна?
Виж целия пост
# 410
Здравейте мами!


Днес ,сутринта си направих тест за бременност ,но едната черта е по-бледа,за сега нямам никакви симптоми ,освен забелязана промяна от мен и моя мъж в гърдите ми.Това е снимка  на теста ,според вас дали е възможно да съм бременна?

Бременна сте! Честито!
Виж целия пост
# 411
Здравейте момичета, след 2 загуби тази година съм си паника тотална и си правя всеки ден пикливи тестове, чиито черти така и не стават плътни/освен на един/. Чхг и прогестерон са ми добре, всичко се удвоява добре, проследихме през 2 дни, после на 4 дни, утре пак ще пускам и петък ще ходя на преглед. Каква може да е причината пусти пикливи тестове да не отчитат...с първата бременност ден след закъснението чертата беше ярка, сега вече съм 6-7 дни след закъснение 🙄
Виж целия пост
# 412
Здравейте момичета, след 2 загуби тази година съм си паника тотална и си правя всеки ден пикливия тестове, чиито черти така и не стават плътни/освен на един/. Чхг и прогестерон са ми добре, всичко се удвоява добре, проследихме през 2 дни, после на 4 дни, утре пак ще пускам и петък ще ходя на преглед. Каква може да е причината пусти пикливия тестове да не отчитат...с първата бременност ден след закъснението чертата беше ярка, сега вече съм 6-7 дни след закъснение 🙄
моите тестове бяха същите на 6 7 дни закъснение ярки черти честито лека бременност и сега гушкам бебе на почти годинка а са спомена бях с късна овулация
Виж целия пост
# 413
Здравейте,

Цялата тема изчетох, ама пак не мога да изчакам до прегледа и реших да ви пиша. Безброй пъти съм си правила тест за бременност и втора чертичка никога не съм виждала. Последните три дни вече пети тест правя и това е резултатът на всички. Има втора черта в указаното време, но бледа. Не смея да се зарадвам докато не мина кръв и гинеколог, но...  И защо, ако има бременност, не е ярка както си трябва. :/ Болят ме гърдите, не се чувствам съвсем в кондиция, но не пък и да ми е постоянно лошо. Но пък спазми долу ниско усещам по цял ден. Понякога са ми непознати, понякога са точно такива сякаш ще ми дойде всеки момент 🙄😔 Благодаря ви предварително!

Виж целия пост
# 414
С бледите черти съм засега на чхг 259, така че смело отивайте на кръвен тест и тихичко честито 🍀
Здравейте,

Цялата тема изчетох, ама пак не мога да изчакам до прегледа и реших да ви пиша. Безброй пъти съм си правила тест за бременност и втора чертичка никога не съм виждала. Последните три дни вече пети тест правя и това е резултатът на всички. Има втора черта в указаното време, но бледа. Не смея да се зарадвам докато не мина кръв и гинеколог, но...  И защо, ако има бременност, не е ярка както си трябва. :/ Болят ме гърдите, не се чувствам съвсем в кондиция, но не пък и да ми е постоянно лошо. Но пък спазми долу ниско усещам по цял ден. Понякога са ми непознати, понякога са точно такива сякаш ще ми дойде всеки момент 🙄😔 Благодаря ви предварително!


Виж целия пост
# 415
мъничкото колко дни след овулация и на каква стойност го хвана първото чхг? 15?
Виж целия пост
# 416
Чхг в петък ми беше 259, на 3ти ден закъснение, преди това се беше утроило . Така че засега се движат нещата добре, следи ги и гинеколог. Имам 2 загуби, та горе долу съм наясно как да следя нещата.
Иначе 3дни преди цикъл беше 16, след 48часа беше 62, след 4 дни 259.
мъничкото от 7 да дни имаш положителни тестове и чхг да е само 259, е прекалено малко. Да не те отчайвам но след 48 часа вероятността да е паднало е много голяма. Задължително си пусни ново изследване след 48 часа! Дано все пак се удвои
Виж целия пост
# 417
Редактирах си коментара като прочетох горния ти пост. Имаш още дълъг път пред теб, дано всичко е наред този път 🍀
Виж целия пост
# 418
Така си е, надявам се 3ти път за щастие 🍀
Редактирах си коментара като прочетох горния ти пост. Имаш още дълъг път пред теб, дано всичко е наред този път 🍀
Виж целия пост
# 419
Дай боже! Благодаря и успех на всички! 💜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия