Втора бледа черта на теста за бременност

  • 137 069
  • 2 482
# 2 400
Пуснете си чхг и се обадете на АГ
Виж целия пост
# 2 401
Пуснете си чхг и се обадете на АГ

Вчера дадох кръв и днес излезнаха резултатите
Виж целия пост
# 2 402

Към 5,6 мин се появи

Здравей те !
За втори път публикувам 1 ден преди датата на цикъла.
Мисля че са положителни тоя път☺🍀
Виж целия пост
# 2 403
Повторете след 48 часа и би трябвало да се удвоява. Но за 10 дневно закъснение е малко, освен ако не сте имали късна овулация.

Пуснете си чхг и се обадете на АГ

Вчера дадох кръв и днес излезнаха резултатите

Виж целия пост
# 2 404
и според мен е ниско чхг за 10 дневно закъснение,но може да е била късна овулация...аз на 5 дневно закъснение имах чхг около 5000
Виж целия пост
# 2 405
и според мен е ниско чхг за 10 дневно закъснение,но може да е била късна овулация...аз на 5 дневно закъснение имах чхг около 5000

Това означава, че шансовете да е биохимическа е доста голяма!??
Виж целия пост
# 2 406
Трябва да го проследиш дали се покачва и удвоява...може да е късна овулация
Виж целия пост
# 2 407
Трябва да го проследиш дали се покачва и удвоява...може да е късна овулация
Благодаря, аз утре съм на втория кръвен, така че ще се разбере. Не е планирано, но го искам ☺
Стискай те ми палци!🤞🏼🤞🏼
Виж целия пост
# 2 408
Трябва да го проследиш дали се покачва и удвоява...може да е късна овулация
Благодаря, аз утре съм на втория кръвен, така че ще се разбере. Не е планирано, но го искам ☺
Стискай те ми палци!🤞🏼🤞🏼



Благодаря на всички, които отговориха на въпросите ми и стискахте палци!! Очевидно се е удвоило от миналите 48 часа.
Виж целия пост
# 2 409
Чудесно, успех и занапред. Моето първо ЧХГ с второто дете беше много ниско - може би от сорта на 26 или нещо такова, но явно бях хванала бременността много рано, защото всички се съмняваха, че това ще бъде една успешна бременност, а той е почти на 4 г. вече. Grinning
Виж целия пост
# 2 410


“Престо” …да му вярвам ли?
Теста е със сутришна урина ,три дни преди МЦ.
Чертичката се вижда с просто око от далеч,но не знам … Според Вас?
Виж целия пост
# 2 411


“Престо” …да му вярвам ли?
Теста е със сутришна урина ,три дни преди МЦ.
Чертичката се вижда с просто око от далеч,но не знам … Според Вас?

По-скоро не. Утре сутрин направете друг, друга марка.
Виж целия пост
# 2 412


“Престо” …да му вярвам ли?
Теста е със сутришна урина ,три дни преди МЦ.
Чертичката се вижда с просто око от далеч,но не знам … Според Вас?
Не искам да Ви убеждавам, че е позитивен, но моята чертичка беше същата почти, все едно само аз си я виждах.
Направете си и друг тест, бих препоръчала на Believe май бяха.
Виж целия пост
# 2 413

1 ден закъснение☺
Преди няколко дена със лентичките бях тествала и там ми показа пак бледа черта☺
Виж целия пост
# 2 414
Strawberry.,има някаква черта,но не знам дали е реална,предвид чувствителността на шуърчек.
Никой не може да ви гарантира бременност,кръвния тест ще покаже най-точно.

Пуснах ЧХГ през 48 часа и първо беше 201 и след това 366, но прогестерона ми беше доста нисък- 22.000 nmol/l.
Вчера бях на преглед и съответно нещо не се видя, което е нормално за това ЧХГ и имам час за другата седмица и предписан "Утрогестан".
Някоя от вас имала ли е подобна ситуация и как се развиха нещата?

Благодаря Ви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия