Трудно ли е следването за специалност Медицинска сестра?

  • 874
  • 2
Искам да попитам тези които са информирани или запознати трудна ли е тази специалност ,защото някъде тук прочетох ,че е лесно ,а други казват ,че е трудно ?
Виж целия пост
# 1
Трябва си учене , не е лесно . Лесно няма , особено като започнеш работа .
Не знам защо хората мислят , че е лесно .
Виж целия пост
# 2
За всичко важи основното правило, че с добра мотивация всичко е лесно. Без мотивация и желание е трудно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия