Нашите любими торти - покрития, глазури и фигурки за тях - тема 141

  • 42 457
  • 496
# 495
Miki, утре мисля да направя твоето Тирамису. Ти по описания в рецептата начин ли разбива сместта? И не става ли прекалено сладко с 200мл. кондензирано мляко?
Виж целия пост
# 496
sasi6, не става сладко, за количеството маскарпоне и сметана, които се добавят е нормална сладостта. Вкъщи не обичаме много сладки десерти. Спази си рецептата, както съм я написала. Ще го усетиш, като се сгъсти крема, значи е готов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия