Модни консултации - 74

  • 86 303
  • 842
# 135
Модиво е онлайн магазин, няма физически.
Виж целия пост
# 136
Модиво е онлайн магазин, няма физически.

Благодаря за бързия отговор !
Виж целия пост
# 137
Във физическите магазини на ССС предлагат една малка част от моделите обувки от Модиво (obuvki.bg), главно марките Lasocki и Sergo Bardi, както и някои други.
Виж целия пост
# 138
Аз си купих два чифта лоуфъри на Gino Rossi от ССС преди месец и имаше голямо разнообразие. Вчера, като минавах ми направи впечатление, че вече са изложени предимно боти, но това в Мол София. Предполагам, че в Парадайс ще има голям избор.
Виж целия пост
# 139
За ретро дънките отиват боти на дебел
ток, остри на ток също.
Виж целия пост
# 140
Здравейте, момичета, търсих много, не открих и се надявам, че ще можете да ми помогнете. Търся си точно същото сако тип пелерина (това е от ЗАРА), но в черно:


Знам, че преди в някакъв момент са ги пуснали, но явно съм го проспала. Виждали ли сте някъде другаде такова същото или евентуално аутлет на ЗАРА или нещо подобно, в което бих могла да проверя?

Мерси!
Виж целия пост
# 141
Ох и аз поръчах от разкорените дънки

Замислила съм някакви комбинации пък ще видим. Не съм от хората които носят високи обувки много, надявам се да не са ми много дълги. Обмислям да ги нося със сникърси и боти с по-висока подметка.
Виж целия пост
# 142
Момичета, Трябва ми вашата помощ, понеже съм в шопинг апатия.

В началото на декември ще бъда няколко дни във Литва, а там първия сняг падна още преди две седмици. Брр. Казват да се готвя за температури минус много, а аз съответно нямам никакви подходящи дрехи. А ми се ще да разгледам града и разни други места, тоест да съм навън - в Прибалтика никога не съм била преди. Отворена съм за всякакви шопинг предложения и съвети. ❤

След няколко екскурзии до Исландия, мога да препоръчам затоплящите възглавнички за ръце и крака. Вторите се залепят на чорапите.
Задължително топла шапка, шал и ръкавици. И layers Simple Smile
Виж целия пост
# 143
А кои дънки са актуални в момента, кои модели?
Видях, че се коментират ретро дънките, дали те ще са на мода сега?
Виж целия пост
# 144
Аз не се влияя от мода, а от това, което мисля, че седи добре и прилично на тялото ми. За описаните дънки - поне по физически магазини не ги виждам .
Виж целия пост
# 145
Здравейте, момичета, търсих много, не открих и се надявам, че ще можете да ми помогнете. Търся си точно същото сако тип пелерина (това е от ЗАРА), но в черно:


Знам, че преди в някакъв момент са ги пуснали, но явно съм го проспала. Виждали ли сте някъде другаде такова същото или евентуално аутлет на ЗАРА или нещо подобно, в което бих могла да проверя?

Мерси!

https://www.stilnajena.bg/products/%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B … D1%80%D0%BD%D0%BE
Виж целия пост
# 146
В Shein има куп такива пелерини.Сега погледнах.
Виж целия пост
# 147
А кои дънки са актуални в момента, кои модели?
Видях, че се коментират ретро дънките, дали те ще са на мода сега?

https://www.vogue.com/article/fall-denim-trends-experts
https://www.whowhatwear.com/jeans-trends-2023
Виж целия пост
# 148
Много се колебая между тези два модела боти. Знам, че всеки има вкус, но ако изкажете вашето мнение ще ми е по лесно да се спра на един от двата модела.
https://bianki.com/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D … D0%BD%D0%BE-11335
https://bianki.com/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D … D1%83%D1%80-11340
Виж целия пост
# 149
Първият модел, ако наистина се налага да избираш между двата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия