Лакове за нокти - 166

  • 51 776
  • 742
# 390
Момичета, мисля да се разделя с голяма част от лаковете си.

Мятай ги насам Hug
Виж целия пост
# 391
Revolution Dusk и Dazzle
Виж целия пост
# 392
Лореал 462


И от днес с нЕкакви безименни блескулки
Виж целия пост
# 393
Препоръчайте клещи за изрязване на кожичките. Имам от Aliexpress едни вече 3-та година, ноо не режат вече и сега точно не мога пак да си поръчам оттам.
Виж целия пост
# 394
Моите са от Лидл. Но не са в постоянния им асортимент.
Виж целия пост
# 395
Моите са на Солинген.
Виж целия пост
# 396
Препоръчайте клещи за изрязване на кожичките. Имам от Aliexpress едни вече 3-та година, ноо не режат вече и сега точно не мога пак да си поръчам оттам.
Аз си купих от ремедиум, около 15-18 лв.
Виж целия пост
# 397
Catrice iconails 95 (не е оранжев 😅)
Виж целия пост
# 398
Сега дойде ред на розовото злато на ТопФейс. Ама, хора, то това много мирише! На китайче! Ох, не знаех, че тази марка е такава. Друг техен лак няма и да търся.

Виж целия пост
# 399
Полски са. Това помня за Топфейс. Имам няколко, не ми миришат
Виж целия пост
# 400
Нито един от моите topface не миришат на друго, освен на лак.
Виж целия пост
# 401
И моите са така, а имам поне 7-8 бройки.
Виж целия пост
# 402
Може би магазинчето, от което ги взех от някъде зарежда...ментата,  да кажем. Мооже и да се престраша да поръчам, тогава. Благодаря да отзивите.
Виж целия пост
# 403
Мойте са от Мейк ъп
Виж целия пост
# 404
Момичета, откъде мога да си взема лилавият заздравител на Перфект? Не е наличен никъде онлайн вече...
Преди купувах от Лили или от Ремедиум, там го няма вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия