Лакове за нокти - 166

  • 51 772
  • 742
# 675
Наси, пробвала ли си го вече?
От мен любимият ми коледен лак - СНБ Марина ❤️
Виж целия пост
# 676
Не съм но мога да го цапна . Нещо сякаш ми се изгуби из нас
Виж целия пост
# 677
новите ми лакове от днес, много ми харесват и трите

Скрит текст:
trend it up 730

golden rose 31

golden rose 46

харесвам тъмни лакове с перлени финиши
Виж целия пост
# 678
Не съм но мога да го цапна . Нещо сякаш ми се изгуби из нас
Наси, прилича ли на този?
Виж целия пост
# 679
One , да но Есънс е златисто. Няма сини отблясъци.
Върни се назад има снимка
Виж целия пост
# 680
Честити придобивки, Тина.
Днес и аз се сдобих с два лака - сребърен и златен Тренд ит ъп ай лов ефект. От ДМ на Тракия, Варна. Червен, йок. Но имаше сребърния, златния, нещо като тъмно розов(в бутилчето малко ми циганееше) , тюркоаз и тъмно кафяв с разноцветни блескулки(доста приятен). Последните два също ми хванаха окото, но викам първо да пробвам, а после, ако останат, ще купя и другите. Grinning
Виж целия пост
# 681
Честити придобивки, Тина.
Днес и аз се сдобих с два лака - сребърен и златен Тренд ит ъп ай лов ефект. От ДМ на Тракия, Варна. Червен, йок. Но имаше сребърния, златния, нещо като тъмно розов(в бутилчето малко ми циганееше) , тюркоаз и тъмно кафяв с разноцветни блескулки(доста приятен). Последните два също ми хванаха окото, но викам първо да пробвам, а после, ако останат, ще купя и другите. Grinning
няма кафяв. Син черен червен сребрист златен и розов
Виж целия пост
# 682
Минавам да кажа,че активния заздравител на Перфект ,който коментирахме ми излезе наличен в Лили и тук https://miraonline.bg/index.php?route=product/product&manufactur … 9&product_id=2941
Виж целия пост
# 683
Честити придобивки, Тина.
Днес и аз се сдобих с два лака - сребърен и златен Тренд ит ъп ай лов ефект. От ДМ на Тракия, Варна. Червен, йок. Но имаше сребърния, златния, нещо като тъмно розов(в бутилчето малко ми циганееше) , тюркоаз и тъмно кафяв с разноцветни блескулки(доста приятен). Последните два също ми хванаха окото, но викам първо да пробвам, а после, ако останат, ще купя и другите. Grinning
няма кафяв. Син черен червен сребрист златен и розов
Я, няма. С очите си го видях. И не, не беше черен. За съжаление ще съм извън града и не мога да го снимам. Пп И тюркоазен има. Не, син, тюркоаз.
Виж целия пост
# 684
Честити придобивки, Тина.
Днес и аз се сдобих с два лака - сребърен и златен Тренд ит ъп ай лов ефект. От ДМ на Тракия, Варна. Червен, йок. Но имаше сребърния, златния, нещо като тъмно розов(в бутилчето малко ми циганееше) , тюркоаз и тъмно кафяв с разноцветни блескулки(доста приятен). Последните два също ми хванаха окото, но викам първо да пробвам, а после, ако останат, ще купя и другите. Grinning
няма кафяв. Син черен червен сребрист златен и розов
Я, няма. С очите си го видях. И не, не беше черен. За съжаление ще съм извън града и не мога да го снимам. Пп И тюркоазен има. Не, син, тюркоаз.
хубаво съгласявам се. Нещо ново ако е . От очи до очи ... Купих ги всички аз
Виж целия пост
# 685
Този дето го коментирате се води черен по принцип, но вярно на светлината в магазините изглежда кафяв. 1-2 момичета го показаха тук, но не можах да преценя как стои и се въздържах да го купувам.
Виж целия пост
# 686
Не е черен, нито по принцип, нито наяве, главата си залагам. Кафяв е, тъмнокафяв, но кафяв, с разноцветни блескулки. Който иска да вярва. Пп Говорим за бутилка, не за проба на нокът.
В бутилката е кафяв, ама кафяв. И на нокът ще е. Пп Трябваше да снимам.
Виж целия пост
# 687
Лака го имам .. Даже всичките... С
Кафяв черен.... Няма значение
Виж целия пост
# 688
Ей това е важното, да ги имаме. Hands Plus1 Grinning
Виж целия пост
# 689
Barry M Eden rose и W7 120 Rose gold

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия