💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 468
  • 3 264
# 2 205
Никой не е длъжен да ходи насила на Арената.
Мастагарков го е страх от продукцията, не от друго.
Видяхме го Цецо, с чест и сила докъде стигна.
И Момчил могат да сготвят когато си поискат.
Да, публиката обича героите, аз също, но никога няма да тръгна да критикувам някого, просто защото не желае да ходи на дуел.

Мастагарков вече е ходил на достатъчно битки.
Дунев на колко е ходил?
Виж целия пост
# 2 206
Хем го говорили и пак не го договорили!
Виж целия пост
# 2 207
Дунева е наказана да гние на плажа с Вили. Проявете съчувствие поне малко 🤣🤣🤣
Тя грее, как ще гние. Все едно е на all inclusive Joy
Виж целия пост
# 2 208
Ами евала, слънце, море, морска храна … Мечта!
Виж целия пост
# 2 209
Мастагарков не е длъжен да пази Дени. Тя каква му е че да се жертва за нея? Това е все едно той да я кара да му пере чорапите, защото е жена.
Виж целия пост
# 2 210
Какво толкова се възмущават жените, че могат да ходят на елиминация. Да няма някакво правило, което казва жени да не се пращат? Няма какво да се сърдят и да очакват все някой да ги пази.
Виж целия пост
# 2 211
От всички номинирани с най- изчерпана роля е агрономчето. И баланса си показа и стихове порецитира и в коалиция се включи и пич беше...изтече му "мандата" време е да си ходи.😉😁
Виж целия пост
# 2 212
Даниел по-голяма клюкарка от жените. Хайде Радо прип, прип към камънака.
Виж целия пост
# 2 213
Манекен да си сега.
Пък, Цвета е..... заедно с Данчо. Аман, Аман.
Виж целия пост
# 2 214
Поредният голям мъж, който излъга. Пардон, “мъж“. Кога Мишо е паднал от куба? Joy
Много ще се радвам, ако Даниел си замине днес, всъщност, аз вярвам, че точно това ще се случи.
Виж целия пост
# 2 215
Мале, Дунев пази дъщерята на Вили с 25 кг жилетка.
Виж целия пост
# 2 216
Никой не е длъжен да пази никого, но това важи с пълна сила и за мъжете, които се пазят един друг.
Виж целия пост
# 2 217
Мери, падна Мишо, ама само веднъж и то само защото беше дал бясна скорост. И с това падане пак финишира на сериозна преднина.
След Рълев и Момчил, преминаването на Мишо беше най-бързото.
Виж целия пост
# 2 218
Може да спестят жилетката на Денислава.
Виж целия пост
# 2 219
Ама и Дени гласува доста глупаво, трябваше наистина да стреля по Дунев пък после Мартин да си избира с кого да ходи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия