💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 461
  • 3 264
# 2 295
Димо:Денислава направи грешка, Рълев и той!
А в това време викингът бедства, гледайки дисковете!
Виж целия пост
# 2 296
Продукцията, Мастагарков бил мишок. А Дунев какъв е тогава?
Само защото е олимпийски герой, не означава, че трябва да обиждате другите участници, защото така излагате и тях.
Виж целия пост
# 2 297
С тия три куба, по които минават 4 играча, е доста малоумно решения от страна на продукцията.
Ептен вече го дават през просото, направо се ядосвам. За няколко лева повече се излагат!
Виж целия пост
# 2 298
Ама и Дени гласува доста глупаво, трябваше наистина да стреля по Дунев пък после Мартин да си избира с кого да ходи.

Ами нали майка и играе с Дунев? И Дени също е лицемерна. По ме кефи Мартин, който си казва всичко директно!

Хайде Дани да си ходи! Че снощи много се напрегнах!
Виж целия пост
# 2 299
Марто е хванал цаката Simple Smile
Виж целия пост
# 2 300
Агрономчето със спойлер в синхрона : Ако имам ясна представа как да ги наредя не би трябвало да е проблем ! 🤣
Виж целия пост
# 2 301
Изтървах съвета на сините, ама видях кого са пратили. Ами има защо Стрина да ги нарича "мишки". Е, Дунев не беше включен в това определение, ама си е баш за там. И бойният им вик. Време е да се промени на "Един за всички, всички за Никол" 🤣🤣🤣🤣
Поне този път им дадоха тежести на мъжете да се опашат, че да се изравнят силите.
Марто ще се спаси. Чудя се дали Рълев ще се пусне срещу Дани, както май спомена в началото!?
Виж целия пост
# 2 302
Браво на Марто.
Влиза в клуб, ШАК ШАК Grinning
Виж целия пост
# 2 303
Браво на Марто.
Влиза в клуб, ШАК ШАК Grinning
Той си е интелигентно момче!
Виж целия пост
# 2 304
Хехе, каква “изненада“.
Виж целия пост
# 2 305
Сигурно съм единствен тук, който иска Дени да отпадне Sunglasses
Виж целия пост
# 2 306
Браво и на Рълев.
Реално финишира малко след Мартин. Броени минути. Не знам колко заради монтажа, но от това което се видя е доста малко.
Виж целия пост
# 2 307
Дени е дъщеря на майка си. Самомотивира се с отмъщение на Мастагарков 😄

А Мартин си я харесва като играч, радва ѝ се истински май
Виж целия пост
# 2 308
За мен Мартин знаеше каква ще е битката и затова така смело се самопредложи за номинация.
Виж целия пост
# 2 309
Мартин изобщо не е за подценяване. Крамоли, соц.игра, коалиции, какъв персонаж е всеки..., битките определят на 4/5 кой продължава. Мартин е там.
И, може би, Дени ще изхвърли агронома. Зависи от играта.
ПС. Да е знаел каква е битката. Чак толкова - не ми се вярва. Ама сигурно е единствено, че ние - зрителите - нищо не знаем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия