💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 149 564
  • 3 264
# 2 745
Видимо е много изморена Натали. Жалко. Все повече искам да разформироват Амазонките, че не само Гатьо има нужда да се освободи.
Виж целия пост
# 2 746
Дени вчера определено беше по-добра от Ваня затова и са й избрали толкова слаб опонент.
Виж целия пост
# 2 747
Ваня по-бързо минава трасето от Дени.
Виж целия пост
# 2 748
Румен и Мудева, казаха на Гатьо, че няма дума, а не на Момчил. И пращат него на разговор със семейството, защото децата му са били оперирани.
Сигурна ли си? Щото в тоя калабалък ми се стори, че към Момчил гледаха.....ама те така или иначе все към него гледат, та е възможно и моя да е грешката.

Това отново е намеса на продукцията, съвсем целенасочена, за да има конфликт. Гладиаторите всички се чуха с близките си, обаче тук - само ЕДИН! Joy
Убедена! Защото Гатьо спореше.
Според мен също Гатьо трябва да се обади, защото казаха, че едното или двете деца са били оперирани.
Той май не трябва да знае такива неща, ама правилата са за да ги нарушаваме Постоянно!
Е нямат право да скрият нещо такова. А и то може да е било планирано.
Виж целия пост
# 2 749
Не знам защо изобщо Натали се явява за участие? Абсурд е студент по медицина да може да отсъства 3 месеца.
Виж целия пост
# 2 750
Не знам защо изобщо Натали се явява за участие. Абсурд е студент по медицина да може да отсъства 3 месеца.

Сезон 6 ще е евентуално след 1-2 години. Може да е завършила дотогава!?
 А и може да се отстъства колкото е необходимо като се представи документ, удостоверяващ това!
Снимките са лятото.
Учебната година е от октомври до юни!
Виж целия пост
# 2 751
Е, лятото са ваканция, а и доколкото знам са 2 и половина месеца 😂 но като гледам това няма да й е проблем 😂
Виж целия пост
# 2 752
Боже, вие представяте ли си даже след първото минаване какво е това да трябва да го минеш пак… мисълта просто.
Виж целия пост
# 2 753
Няма интрига в тая игра...
Виж целия пост
# 2 754
Не знам защо изобщо Натали се явява за участие. Абсурд е студент по медицина да може да отсъства 3 месеца.

Сезон 6 ще е евентуално след 1-2 години. Може да е завършила дотогава!?
 А и може да се отстъства колкото е необходимо като се представи документ, удостоверяващ това!
Не снимат ли през лятната ваканция
Виж целия пост
# 2 755
С каква лекота Дени се движеше вчера- Ваня и отстъпва
И на моя телевизор това виждам. Ванчето и тя еваш го дава. Дени вчера беше по-чевръста.
Пак ще ме приспят.
А тоз флегместия да хваща пътя за къщи. Не се търпи.
Виж целия пост
# 2 756
С разликата ,че Дени ,яко си пъшкаше Smirk
Виж целия пост
# 2 757
Не знам защо изобщо Натали се явява за участие? Абсурд е студент по медицина да може да отсъства 3 месеца.

Може да завършва или да прекъсне по уважителни причини.Пък по-голяма част от снимките са през ваканцията.
Виж целия пост
# 2 758
Пак се преЕ*..., пардон, прецаках! Да се бях явила аз срещу Ванчето! Ако плащат за отпадане, добре, ама как мА види цЕл народ -още по-добре! Няма лоша реклама, по-добре на хората в устата.... Който обича поговорки и други умнотии, да продължи!
Виж целия пост
# 2 759
Пффф, жалко, няма да е следващата седмица разформироването на Амазонките. Нацелих идеята на сценаристите, но стигнах само до предложението им, не и до реализацията. Много слаба Натали.

Ауууу, отново Мич Бюканън на терен! А, няма да го видим. Жалко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия