Принципо повечето ги произвеждат на едно място, не на 5 различни. 
а съм казала, че сега ще е време за някое от другите хобита и ако изобщо почвам пъзел ще е спечеленият от Роден пъзел...
Ех, 24 часа в денонощието не са достатъчни за всичко...
Но аз имам слабост към коледните пъзели и старателно си боцках лампичка след лампичка. Мона Лиза, благодаря.
Пък как ги редите такива лампички и шалчета... луди жени, луди
От снимката не се вижда, но всички къщи, дръвчета и прозорци са в лампички, даже по едното куче има, а другото, да не остане по-назад, е в дрешка на точки някакви
Но виж, аз посмъртно няма да седна да редя твоята чернотия със сините очи или едно дантелено момиче, което се въртеше из темата. А, и капачките на Мона Лиза

Препоръчани теми