🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 2

  • 31 874
  • 738
# 345
Шоуто върви скучно, няма изявени мастъри и си разнообразяваме живота с разни теории. Договорите им не сме ги чели, коментираме каквото ни показват.
Виж целия пост
# 346
Какво й е на Петя?
На мен ми харесва тембъра на гласа й - един такъв тих и балансиран. Не съм чула да е в конфликти с останалите,но също така не я намирам за голяма приятелка с тях. Може би е по-затворена и необщителна,страни от тях ли..
В готвенето не е топ,но на фона на останалите(безумно слабо ниво тази година), се справя чудесно.
С Таралежков си подхождат. Simple Smile

Значи си имат стилисти и тези дрехи,с които готвят не са тяхни?
Петя винаги е страхотно облечена. Роклята й в последния епизод е страхотна.Много мой стил.
Виж целия пост
# 347
Имаше и супер прическа в някой от последните епизоди. На мен като говор също ми харесва, много приятна.
А кога ще имаме анкета за фаворит?
Виж целия пост
# 348
13 - Александър = 12

Имам го предвид относно фаворита, но сигурно ще е в следващата тема. Дано по-бързо приключим тази. Laughing
Виж целия пост
# 349
Ние гледаме предаването след монтаж, ще видим финалистите в по-добра светлина, а провалилите се, ще натъртят повече. Усещаме, че някой ще си ходи, защото така ни монтират. Някои наистина се отказват сами, защото им идва в повече напрежението. Виждат, че не се справят, а и всички са казвали, че снимките продължават много часове и се скапват. Така че издържат и по-силните психически или целеустремени като Севда. След няколко готвения ти е ясно къде си спрямо останалите. Не вярвам някой да е казал на Александър, че трябва да отпадне. Той беше слаб готвач, след предаването, ако има желание, може да се развие.
Виж целия пост
# 350
Радвам се, че следващият мастър клас ще е с Лора и Стоян. Много ги харесвам. Лора я следя в Ютюб, видеата с нейните пътувания за страхотни, Travel TV пасти да яде.
Виж целия пост
# 351
Александър в момента е в “Преди обед”.
Бил”алергичен”към здравословни,вегетариански и вегански храни,пък сега решил да готви в студиото безмесни индийски самоси 😄
Виж целия пост
# 352
На мен ми прави впечатление, че участниците са мега спокойни и когато шефовете им правят забележки те дори не могат да се развълнуват, ммм да май се обърках, еее ще направя нов сос, ама грам стрес никой не може да им предизвика. Старлетките въртят очи като кошути и се подхилкват, когато оплескат елементарни рецепти. Тия са доста дебилни участници.
Няма респект към журито. Дали при предишното жури биха се държали така?Нито каста, нито журито ми харесват.Какъв е този мастършеф? Мастър класа шишчета, задачи да сготвят картофена салата или кюфте.А и членовете на журито не ми изглеждат достатъчно компетентни.С една дума пълна пародия.Мастършеф от Алиекспрес.
Виж целия пост
# 353
Радвам се, че следващият мастър клас ще е с Лора и Стоян. Много ги харесвам. Лора я следя в Ютюб, видеата с нейните пътувания за страхотни, Travel TV пасти да яде.

Може ли линк за видеата на Лора? Стана ми интересно.
Виж целия пост
# 354
Лора има ю туб канал Lora travels, любимка ми е. Момичето си живее la dolce vita и е много позитивен и готин човек.
Виж целия пост
# 355
Ние гледаме предаването след монтаж, ще видим финалистите в по-добра светлина, а провалилите се, ще натъртят повече. Усещаме, че някой ще си ходи, защото така ни монтират. Някои наистина се отказват сами, защото им идва в повече напрежението. Виждат, че не се справят, а и всички са казвали, че снимките продължават много часове и се скапват. Така че издържат и по-силните психически или целеустремени като Севда. След няколко готвения ти е ясно къде си спрямо останалите. Не вярвам някой да е казал на Александър, че трябва да отпадне. Той беше слаб готвач, след предаването, ако има желание, може да се развие.

Съгласна съм.
Спомням си, че и в предишни сезони е имало такива участници. Споделяли са, че не са издържали психически.
И едно е да подготвиш нещо за кастингите и да се представиш добре, друго е когато вече си вътре и започнат отборни битки, класове, елиминации. Веднага се вижда какво е нивото спрямо останалите.

Александър, освен семпли умения, показа и завидно твърдоглавие да не приема съвети и подсказки. Никой не му е виновен.

За Христо съжалявам, защото имаше потенциал за развитие. И той сам се прецака с недалновидното решение да не се спаси.
Виж целия пост
# 356
Като всяка телевизионна продукция и МШ е машина, която функционира с един куп хора, така че да могат да се направят снимачни графици, последващи монтажи и изобщо продукция, която е за ТВ ефир в централно време и продадени рекламни пакети. Участниците са просто "наемници", които получават и шанс за 15 минутна слава.
Никой не му пука за крехките им чувства и че напрежението им дошло в повече. Знаели са къде влизат, да са имали по-трезва оценка за моженето си, да са се подготвили предварително - пълно е с курсове, литература и видео клипове за любители.

Алекс НЕ може да готви - под това мога да се подпиша. Това, че бъркал спагети вкъщи и чийзкейк не го прави дори хоби готвач. Аз съм надниквала в кулинарните теми - еми, съжалявам, ама много от нещата, които се показват са сигурно вкусни, но нелицеприятни. Със сигурност се оценяват от семействата, но дали за национален ефир - едва ли.
Виж целия пост
# 357
Да, това за психическото напрежение беше по принцип отбелязано, като евентуална причина някой да се откаже от по-нататъчно участие. А не да се търси конспирация, че - видите ли - от продукцията им бутат пари да се откажат, пък те иначе са страхотни готвачи.

Александър си беше гОла вОда, даже късно отпадна.
Виж целия пост
# 358
Лора има ю туб канал Lora travels, любимка ми е. Момичето си живее la dolce vita и е много позитивен и готин човек.
Аз я гледам в Инстаграм.
Виж целия пост
# 359
За мен си е нагласено, не всичко но голяма част със сигурност.
 Явно си личат симпатиите и на жури и на камери към определени участници. Нормално е за да има гледаемост да оставят по- колоритните образи по напред в играта. То и затова все едни и същи готвят по елиминации и стрес тестове.
Александър си отпадна не само защото не можеше , защото беше скучноват, а и защото му беше и ред. Още от предни седмици трябваше да изхвърчи, ама имаше други по належащи.
За Христо и Живко също разбирам, не само напрежението ,а ми и камерата не ги обича.
За чичо Митко малко ме е яд, тогава една от двете красавици трябваше да си иде вместо него, а той още някоя и  друга седмица да забавлява аудиторията.😉
Но като цяло каста си е слаб и се набляга не на готвене , а на синхрони.
Предполагам, че в следващите седмици са наред Мелят и Мечока да си тръгнат. Те са от по тихичките. Осман мисля, че ще го пазят защото нямат друг добре готвещ мъж. Не случайно винаги неговият отбор печели, а в единствената загуба го качиха на балкона.😉😁 А  Евтим или Ефтим ( не знам как правилно се изписва) им е удобният дразнител ,във всяко шоу си има по един такъв. Скандала с Марианна и Валя пък ще задържи и двете по - дълго в играта. Роси също я виждам много напред. Миската и Тоби са ясни , защо са вътре, но не знам до кога ще са нужни за запълване на епизодите. Чакам скоро поне едната да си ходи. За Даниела и Биляна все още не знам и двете са много премерени в изказа си и добри готвачки. Но са и много подобни ,като риалити образи. И не случайно бяха изправени в отборна битка една срещу друга ,като капитанки. С една от двете със сигурност ще се раздели шоуто , ама с коя нямам си и идея. Разбира се, всичко е само в моята глава и е напълно възможно и да греша. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия