🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 5 (17.10 - 31.10) 🐄

  • 50 292
  • 1 201
# 390
Аз мисля, че е той. Фръцвал ми се е, че съм го кръстила "циганато" и то в 1л. ед. ч., т.е. от лична позиция. Дано поне е станало ясно, че с някаква асоцияция или прякор ми е по-лесно да разграничавам участниците. Както като кажа "невестулката" или "мишата физиономия" всички знаят за кого говоря. Аз наистина ѝ забравих истинското име м/у другото.
Не е длъжен да ми отговаря разбира се. Както казах участието и да се е отразило зле на пиянката, напълно си го заслужи, ама ми е за детето
Виж целия пост
# 391
И аз не вярвам.
Ама аз даже и не мисля, че потребителят, нарочен за Ивайло, е той.
Той е.
Аз мисля, че е той. Фръцвал ми се е, че съм го кръстила "циганато" и то в 1л. ед. ч., т.е. от лична позиция. Дано поне е станало ясно, че с някаква асоцияция или прякор ми е по-лесно да разграничавам участниците. Както като кажа "невестулката" или "мишата физиономия" всички знаят за кого говоря. Аз наистина ѝ забравих истинското име м/у другото.
Не е длъжен да ми отговаря разбира се. Както казах участието и да се е отразило зле на пиянката, напълно си го заслужи, ама ми е за детето

Ама Вие от къде знаете как се е отразило участието на Надежда че да мислите че за какви са последствията за нейните деца.
Виж целия пост
# 392
Трябва Коко и Ухажора и те да се прояват на арената.
Виж целия пост
# 393
Кирил се появи на сватбата на Цвети. Имаше го на снимките.


Скрит текст:
Виж целия пост
# 394

Аз мисля, че е той. Фръцвал ми се е, че съм го кръстила "циганато" и то в 1л. ед. ч., т.е. от лична позиция. Дано поне е станало ясно, че с някаква асоцияция или прякор ми е по-лесно да разграничавам участниците. Както като кажа "невестулката" или "мишата физиономия" всички знаят за кого говоря. Аз наистина ѝ забравих истинското име м/у другото.
Не е длъжен да ми отговаря разбира се. Както казах участието и да се е отразило зле на пиянката, напълно си го заслужи, ама ми е за детето

Ама Вие от къде знаете как се е отразило участието на Надежда че да мислите че за какви са последствията за нейните деца.
Имам познати в Нови хан.
Още през сезона се появи в темата защитничка на невестулката, която влезе да ни обясни колко добра жена е, макар и да не контактува особено често със съгражданите си. Да, тя и преди участието си е била с малко контакти в населеното си място, но децата ѝ учеха там, а голям избор от училища няма. След него и малкото хора, които са контактували с нея са се отдръпнали, разочаровани от представено ѝ. С две думи, мнението е, че са разбрали що за стока е, защото така или иначе не са я опознали на живо. А и сама можеш да си представиш какво се е случвало в у-ще и какви са били коментарите, които децата ѝ няма как да избегнат

Кирил се появи на сватбата на Цвети. Имаше го на снимките.
Имах предвид, че на събирания на фермери го няма. Например в къщата на овчаря (от 6 сезон) често се събират, от всички сезони, ходят си на гости, също не само участници от един сезон, има поканени и от други, а него никога не съм виждала на такава сбирка, към края на всеки сезон, като не издават новите излезли се събират в някое заведение, почти винаги има поканени от предишни сезони се появява по някой, за такива публикации говорех. На Цвети личните профили не следя, там може и да е бил
Виж целия пост
# 395
окей, разбрах Ви.
Виж целия пост
# 396
Снимката от сватбата на Цвети е от “24 часа”.
И аз не я следя.
Виж целия пост
# 397
Коя е тази с розовия шал до Любимец 13 (Коцето) на снимката от сватбата?
Виж целия пост
# 398
Коя е тази с розовия шал до Любимец 13 (Коцето) на снимката от сватбата?
Приятелката му
Виж целия пост
# 399
Мислех, че е гей. Бях го забравила, един от най-неприятните образи за мен. Малкото 40+-годишно Коце, което всеки трябваше да пази.
Виж целия пост
# 400
Мислех, че е гей. Бях го забравила, един от най-неприятните образи за мен. Малкото 40+-годишно Коце, което всеки трябваше да пази.
Всъщност, всеки го пазеше за себе си, а не, че са го пазели по принцип да не излезе
Виж целия пост
# 401
И той го искаше и беше влязъл в тази роля.
Виж целия пост
# 402
И аз не вярвам.
Ама аз даже и не мисля, че потребителят, нарочен за Ивайло, е той.
Съдейки по публикациите и присъствието във форума и аз смятам, че това не е Ивайло.
Виж целия пост
# 403
Кой е Кирил, коя е жена му, какво е направила, кой е Ивайло?
Виж целия пост
# 404
Кирил и Ивайло са двама участници, заради които спрях да гледам Фермата 7.
Направиха сезона непоносим. Ивайло отпадна по някое време, обаче Кирил стигна до финала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия