Дългото чакане след трансфер – тема 108

  • 48 714
  • 749
# 525
Здравейте, момичета! На 9-ти ден след ЗЕТ на 5-дневно ембрионче ЧХГ излезе 109, а на 11-ти ден 201.5 с Прогестерон 22.1. Според координаторките в Мемориал стойностите били добри, но тук чета за ЧХГ резултати от по 600-700 на 12-ти ден и се замислям дали нещо не пропускам...Sad
Виж целия пост
# 526
Veni_ina,  колко ти е прогестерона, когато ползваш 2 по 200 прогестан?

LLinna, резултат 200 на 12 ден след 5дневен ЕТ е повече от прекрасен. Не гледай останалите. Лека и спокойна бременост!

Тихичко честито на всички, които наскоро са получили или скоро ще разберат за своя предколеден подарък! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 527
Me, myself & I, кога е твоя тест? Имам чувството, че от доста време чакаме хубавите новини от теб.
Стискам палци за много положителни резултати на всички!

По принцип съм чак за 28.11 (трансферът ми беше на 14.11, но на 3-дневни Е).
Ноо днес не се стърпях Grinning и първо направих пиклив тест вкъщи. Излезе втора бледа черта и после любопитството съвсем надделя, та излязох в снежната виелица, за да пусна и кръвен. До края на деня чакам резултат. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 528
Me, Myself & I, олееееее 🍀 Така ме развълнува, чакам с теб хубаво ЧХГ 😍
Виж целия пост
# 529
Me, Myself & I, всички чакаме с теб Flowers Four Leaf CloverHeart
Виж целия пост
# 530
Мерси, момичета, много сте мили! Heart Hug
Не смея да се радвам, нито да се настройвам по определен начин, даже на мъжа ми нищо не съм казала още. Grinning
Чакаме и ще видим. Hands Pray
Виж целия пост
# 531
Прекрасна новина.
И аз се нареждам да чакаме заедно. Hug
Виж целия пост
# 532
Me, хайде провлачи крак на всички, които чакаме! 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 533
Фрида, не съм го изследвала. Никой не ме е карал да го изследвам и мирувам. Трябва ли и защо? Че аз съм от тези, които не завършват за репродуктивен специалист, докато забременеят 🫣😃 Не чета много🫣

Veni_ina,  колко ти е прогестерона, когато ползваш 2 по 200 прогестан?


Me, стискам палци, момиче ❤❤❤
Виж целия пост
# 534
Момичета, как ви минават дните до теста?
Аз днес съм 2ри ден след ЗЕТ и доста време прекарах навън и вкъщи да правя разни неща, не мога да лежа внимавам да не се натоварвам.

И аз не лежа. Grinning
Или домакинствам вкъщи или разходки навън, имах и малко пътуване за 3 дни и срещи с роднини и приятели.

galetosweet, 30 трансфера? Това не съм си представяла, че е възможно. Open Mouth
В България ли се случва това?
Да в България при Доктор Станулов съм в Афродита.
Виж целия пост
# 535
30 трансфера при един и същ лекар в една и съща клиника? Аз след 5тия неуспешен се преместих другаде. Препоръчвам да смените мястото.
Виж целия пост
# 536
Me, Myself & I, олееееее 🍀 Така ме развълнува, чакам с теб хубаво ЧХГ 😍
Kaavaalаа...Ти как си момиче? Всичко наред ли е при теб вече?
Ме.... Колко вълнуващо! Чакаме да се похвалиш и до финал! 🙏
Виж целия пост
# 537
Браво, страхотна новина! В коя клиника си ?! Успех желая!
    Мерси, момичета, много сте мили! Heart Hug
    Не смея да се радвам, нито да се настройвам по определен начин, даже на мъжа ми нищо не съм казала още. Grinning
    Чакаме и ще видим. Hands Pray
    Виж целия пост
    # 538
    Патенце, в Щерев съм. Имам първо един неуспешен опит там, после един успешен, от който имаме дете на 1г5м и сега ни е трети опит пак там.
    Виж целия пост
    # 539
    Супер! Много се радвам за теб! И аз бях в Щерев! Имам дете на 13г. от първи опит, но когато поисках второ, нещата не вървяха добре- разочаровах се и се махнах. Може и вината да не е била там! По всяка вероятност, е моята възраст и лошото качество на ембрионите!
    В Щерев имах един опит +, беше ноември 2021г., но всичко приключи в 7 г.с. Пулс така и не чухме Cry
    Патенце, в Щерев съм. Имам първо един неуспешен опит там, после един успешен, от който имаме дете на 1г5м и сега ни е трети опит пак там.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия