Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 431

  • 38 618
  • 740
# 645
Освен това, честно казано, след едно от поредните гледания се уплаших от думите на Мехмет, когато прегърна брат си! Дали не са някакво предсказание, горчив намек, че накрая Мехмет ще загине, спасявайки брат си???  Дано да има просто такъв израз на турски (ако някой знае, да каже), дано преводът не е точен...
Израз е. Използва се в два случая: 1) за да се покаже колко много обичаш и се радваш на някого 2) когато пламенно се молиш на някого.
Виж целия пост
# 646
Радвам се за Гюнюл и Бекир, много са ми сладки.А тази вещицата Рахшан е много гадна, сигурно тя е намушкала чичото.Какво ли намери в нея Аакбар.
А Енгинчо ми се струва много висок в този сериал.Дали е от дрехите, които облича незнам...
Надявам се на щастлив край.
Виж целия пост
# 647


Добро утро в понеделник.
Vesbu, висок е.


Виж целия пост
# 648
Привет момичета!
Новата седмица е тук и нека да е спорна и пълна с новини!
Очакваме и превод тази седмица,тъй че ще ни се изясни кой, и защо наръга Махмуд!Според мен е го наръгал Бехнам,не напразно ни дадоха,че той е взел ножа на Фара ,и я накара да го наръга !А и серията се казваше За теб всичко Фара!Макар,че и  другите имат основание!Ще разберем в другата серия!Но иначе динамична,смислена и подредена серия,новите сценаристи оправдават очакванията ни!А шекерената вила,с изненадата е голям смях Mask!Само онези двете храсчета ,или по  точно Хайдар го е замислил!Но е глътка свежест след тежката драма!
Мехмед,направо ме дразни с тоз негов пистолет,постоянно го размахва и все да стреля по някой!Избива някакви комплекси ли!Да вземе да използва главата си повече да мисли и навързва,и по малко да се перчи!
Лек и спорен ден, и дано вятъра да спира вече!

Идва обяд,и шеф Тахир е на линия!
Виж целия пост
# 649


Освен да се обичат, са и доста ревниви.
Горката Мерджан, бързо й се изпариха надеждите за брак с Тахир.
Каквото и да предположим, сценаристите ни изненадват. Това е супер.
Виж целия пост
# 650
Здравейте и от мен момичета на Енгин.
Хубав и усмихнат следобед.



Да имаме новини и снимки от снимачната площадка.
Виж целия пост
# 651




Ще гледаме д-р Фара в действие.
Сценаристите не забравят.




Ще имаме изненада.







Ето я.
Виж целия пост
# 652
Ето част от изненадата Heart Eyes



Марианка, ти си Kissing Heart
Виж целия пост
# 653
Привет, разкошна изненада 😍 Вероятно в 18:30 още нещо 👀

Аз нося кадър с Мехмет

https://twitter.com/i/status/1726608700562198951

Виж целия пост
# 654
Ето част от изненадата Heart Eyes



Марианка, ти си Kissing Heart

Минутка преди теб публикувах снимките в последния си пост - не бях покрита.
Благодаря ти много.
Големи сладури са Енгин и Демет, трябва да сме й благодарни, защото тя го провокира успешно. Идеята може да е и на режисьор и продуцент. Ясно им е, че ги обичат по цял свят и имайки най-многобройните фенове, знаят че чакат снимки с двамата. Съседите не толкова.
Виж целия пост
# 655
Привет и от мен !

Благодаря на всички ви за постовете и  за хубавите снимки - и на Сефа и на
нашата страхотна двойка, прекрасни са Heart Decoration

На когото и да е инициативата за тези снимки зад кадър, адмирации Hands Clap



Усмихнати, красота Sparkling Heart все така ги искам !

А хвърлената саксия ми напомни Мерал Окай как замеряше Мустафа Булут  с
подобна саксия с цветя  Smile
Велика Мерал, светла й памет, велик сериал Purple Heart
Виж целия пост
# 656


Енгин преди минутка отрази едната снимка в сторито си.
Може да качи и другата по-късно.




Феновете са ги събрали по еднакви минутки в сторитата им.
Виж целия пост
# 657
Вай, вай, вай… Какви са тези сърца? А нощничката се оказва с дантелка…
Виж целия пост
# 658


Тук: https://playtube.tv/watch/%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BC-% … kGtESoirEMtC.html

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/_-s2e21-Or8C8QfpYLZJmpz7

И тук:  https://archive.org/details/s-2-e-21

И тук: https://drive.google.com/file/d/1zUuvGLYVRZzgkSJMO4zBevpdye-AzQt … tPfzvJFbz5QzSmkNw

И тук - втори линк: https://drive.google.com/file/d/1FMh6fO-eoRSz5npvSIznYI9guCl2PJR … Uev8jz8bzkG8crxPA
Виж целия пост
# 659
Огромно Благодаря Flowers Hibiscus!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия