Хитринки за всякакъв случай - 37

  • 46 614
  • 735
# 630
Ще пробвам и с него, ама от опит - каквото не излиза с киснене и обезмаслител, и с него трудно се маха. И пяната на Лидл е хубава (даже според мен чисти повече от Медикс), но не е хубаво да се ползва на алуминий.
Виж целия пост
# 631
Решетката метална ли е? Дали няма да стане с накисване за няколко часа с таблетка за миялна и топла вода?
Виж целия пост
# 632
Тя на програмата си се кисна няколко часа с таблетка в миялната и гореща вода.
Виж целия пост
# 633
Аз в такъв случай бих направила ръкавите с възможност за монтаж и демонтаж на дългите - така и така ще се занимавам, поне да направя блузата двусезонна. Но принципно не виждам смисъл да преправям лятна блуза, като просто мога да си взема или така или иначе имам и блузи с дълъг ръкав, освен ако не държа точно тази да е с дълъг.  
Иначе уменията са безспорно полезни, аз ги нямам.
Да тези ръкави  могат да се разшият и пак да се носи къс ръкав. Изкарвам годината с 5бр униформа с къс ръкав, без други униформи и блузи.
Виж целия пост
# 634
Обезмаслител Форте на Сано е много по-силен и интензивен, сравнен с този на Медикс. Задължително обаче работи с ръкавици, ако решиш да опиташ с него, преди да купиш нови филтри за абсорбатора.
Виж целия пост
# 635
Обезмаслител Форте на Сано е много по-силен и интензивен, сравнен с този на Медикс. Задължително обаче работи с ръкавици, ако решиш да опиташ с него, преди да купиш нови филтри за абсорбатора.
От този не съм купувала, благодаря и аз! Сякаш не се е налагало, даже Медикс-а още не съм ползвала, но ще знам занапред. Какъвто и да е обезмаслител винаги ползвам с ръкавици.
Виж целия пост
# 636
Аз го открих случайно, когато трябваше да спасявам фритюрник, забравен на слънце две седмици, по време на лятната ни отпуска. Спасих го де. Като нов блесна.
Виж целия пост
# 637
Когато ходя ботите ми скърцат!? Как да го премахна този звук,адски ме изнервя!🤔

Дано някой даде някакъв хак за това. ММ има едни найкове, които му стоят като нови, защото не ги носи- скърцат, та се не трае Simple Smile
Виж целия пост
# 638
Когато ходя ботите ми скърцат!? Как да го премахна този звук,адски ме изнервя!🤔

Дано някой даде някакъв хак за това. ММ има едни найкове, които му стоят като нови, защото не ги носи- скърцат, та се не трае Simple Smile
Съжалявам, не знам хак за този проблем, но съм говорила с обущари и оправяне няма.
Вътре в подметката има една пластина  /преди бяха метални/ и като не е поставена
както трябва, или се размести започва въпросното скърцане. Есента в магазин за обувки ми
се случи докато пробвах един модел да заскърца. Смениха ми чифта, после друг и
всички така. Не бяха скъпи, някакви китайски изкуствен велур, но ми бяха комфортни и заради това
неудобство се отказах от тях.
Виж целия пост
# 639
Когато ходя ботите ми скърцат!? Как да го премахна този звук,адски ме изнервя!🤔

Дано някой даде някакъв хак за това. ММ има едни найкове, които му стоят като нови, защото не ги носи- скърцат, та се не трае Simple Smile
Навремето сякаш по-често се срещаше и не знам дали е имало връзка с това, че подметките често бяха от гьон, но явно и сега се среща. Аз лично не съм имала скърцащи обувки, но мисля, че ако кожата се намаже с подходящо масло, може и да е решение. Пробвай с ленено масло или някакво друго, подходящо за кожа. Аз съм мазала обувки с какаово масло (такова имах, не се смейте), но за друг проблем, не за скърцане. Маслото трябва леко да се затопли и с памучен тампон да се втрие в кожата, да се остави да попие и остатъкът може да се почисти със суха кърпа.
Виж целия пост
# 640
Внимавайте с какво мажете, черни боти ми побеляха от кокосово масло. После трябваше да ги чистя и минавам с боя.
Виж целия пост
# 641
Говорим за скърцащи подметки, нали? Имам едни маратонки, които се наложи да пенсионирам предсрочно. Лявата подметка се разскърца ужасно. Сравнително малко ги бях носила.
Виж целия пост
# 642
https://www.youtube.com/watch?v=2J6i4A7L1lI

https://www.youtube.com/watch?v=_gCtCHC0r40
Виж целия пост
# 643
Ама каква кожа, аз говоря за маратонки Найк, при това летни, мрежести. Той ги е забравил отдавна, ама пусто, свиди ми да ги оставя на контейнера.
Виж целия пост
# 644
Скърцането е от подметките, някакъв дефект - те нали са кухи и от слоеве. Не мисля, че може да се оправи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия