Хитринки за всякакъв случай - 37

  • 46 614
  • 735
# 615
Търся Съвет за чистене на външна мазилка върху пвц дограма. Пробвано е с топла вода с оцет,с олио, с обезмаслител, със шпакла - надрасква се, останали са малки точки .
Виж целия пост
# 616
Стъргалка за керамичен плот, тя не драска, ако се държи правилно. Но ако забележите драскане може да я обвиете в кърпа. И яко мокрене.
Виж целия пост
# 617
Стъргалка за керамичен плот, тя не драска, ако се държи правилно. Но ако забележите драскане може да я обвиете в кърпа. И яко мокрене.

Да със стъргалка също се надрасква, но ще пробвам да я Увия с кърпа, Благодаря много!
Виж целия пост
# 618
Решетките на абсорбатора ги мия в миялната, преди това ги пръскам обилно с обезмаслител, търкам с четка и мятам в миялната. Леко потъмнели ги вадя, но след 2 дни са като нови на цвят. А и да не им се върне цветът, не ми е драма, не се виждат отникъде, освен ако не си навреш носа вътре.
Виж целия пост
# 619
Накисни с Доместос. Но да не е в гранитна мивка, на стоманена нищо и няма. Иначе в леген. Хубаво залей с концентриран Доместос и изчакай малко.

Моля, чистофайниците с опит да ми кажат как да изчистя много упорито мазно наслагване върху решетката на абсорбатора. Алуминиева е, не знам какво съм пържила, за да стане така. Скъп обезмаслител, нулев ефект, обезмаслител Медикс - слаб ефект, минавах от двете страни с парочистачка, леко се размекна, но не пада. Пуснах я в миялната, част от нея е изчистена, но другото остава. Лепне, има залепнали прашинки и мъхчета, не мърдат с нищо.

Редовно я мия, не е наслагване на месеци. Дали ако сложа силен препарат за загорели фурни ще я повреди?
Виж целия пост
# 620
Когато ходя ботите ми скърцат!? Как да го премахна този звук,адски ме изнервя!🤔
Виж целия пост
# 621
всъщност мислих за антибактериални 😆🤪🤗
Черна станция, говориш за специални мокри кърпички за кухня нали? Че с другите не се получава този ефект 🙄

Да, не с кърпички за дупе Wink Е, може и с унисверсални, но най-важното е после докато е мокро да забършеш със домакинска хартия, иначе остават следи.
Виж целия пост
# 622
Щом малко се е почистила решетката в миялната пускай я пак, докато се оправи съвсем.
Виж целия пост
# 623
И първо накисване с обезмаслител, след което в миялната Simple Smile
Виж целия пост
# 624
Реших да ви споделя как от униформа с къс ръкав може да се превърне с  дълъг ръкав Купих от втората употреба бяла блуза за 1.50 лв. и от нея скроих  ръкави и уших. Имах и щрих за маншет и така се получи. Да трябва да имаш и машини  и умения.
Виж целия пост
# 625
Или просто обличаш върху едноцветна блуза, без машини и умения 😊
Виж целия пост
# 626
Аз в такъв случай бих направила ръкавите с възможност за монтаж и демонтаж на дългите - така и така ще се занимавам, поне да направя блузата двусезонна. Но принципно не виждам смисъл да преправям лятна блуза, като просто мога да си взема или така или иначе имам и блузи с дълъг ръкав, освен ако не държа точно тази да е с дълъг. 
Иначе уменията са безспорно полезни, аз ги нямам.
Виж целия пост
# 627
Ъпдейт за решетката на абсорбатора - киснене отново в обезмаслител, киснене с Циф - никакъв ефект, това е като туткал залепнало. Все едно след миялната се запечата съвсем. Просто ще си поръчам нова. Според мен се е получило заради едни унгарски пушени мазни свински сланинести "деликатеси" или такива от Берьозка, които гладният мъж си прави с яйца Simple Smile Едва го научих да пуска абсорбатор и вече го съсипва.
Виж целия пост
# 628
Ъпдейт за решетката на абсорбатора - киснене отново в обезмаслител, киснене с Циф - никакъв ефект, това е като туткал залепнало. Все едно след миялната се запечата съвсем. Просто ще си поръчам нова. Според мен се е получило заради едни унгарски пушени мазни свински сланинести "деликатеси" или такива от Берьозка, които гладният мъж си прави с яйца Simple Smile Едва го научих да пуска абсорбатор и вече го съсипва.
Пробва ли с препарата за фурни на Медикс? Синът много го хвали, аз го купих, но още не съм го ползвала, за да дам личен отзив. Тук също имаше много добри отзиви за него, ако не се лъжа, последно и Звънче писа. 
Ти пак си купи нова, но не бързай да отписваш тази - ако се почисти, ще имаш две да сменяш.
Виж целия пост
# 629
Препарата на медикс е много добър,пробвайте намазвате ,оставяте около половин час, може и повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия