Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 2)

  • 46 151
  • 741
# 75
Виж целия пост
# 76
Тази кръчма на Даниел някъде в покрайнините ли е?  Помня, че преди няколко години бях споделяла история и мисля че беше за тази кръчма- как в една седмица абсолютно всички комисии, които може да се сетите ги посещават по сигнали. То за шум, то данъчни, ще се опитам да намеря. Новооткрита беше. На видеото изглежда прилично като интериор, битово, оркестър...ама много пушат. А това трудно се освежава после. И с това суши в кръчмата беше като кръпка, в битова механа с тежки мезета на някой му се прияжда суши и всички се сещат, че и те искат🤡 Хепи имат свински ушички, следващият път да поръчат, по се връзва😁🙈
Виж целия пост
# 77
Е , мъжът , ако не иска да дели с жената  има варианти , които и децата ги знаят .😀

Аз знам, но мен лично като жена би ми било обидно. Най-добре да си стои кротък, да си има 15 жени и 34 деца, ако иска, но да не се жени. По-малко главоболия 😃
Виж целия пост
# 78
Благодаря Ви за отговора. Това придава друга тежест на думите Ви, а не ЕЖК.
Виж целия пост
# 79
В Драгалевци е .
Не говоря за режим на разделност , като всичко е на лизинг или на фирма , освен жилището , за да гледа детето няма какво да вземе жената . За присъждане на издръжка няма значение има ли брак или не .
Виж целия пост
# 80
Тази кръчма на Даниел някъде в покрайнините ли е?  Помня, че преди няколко години бях споделяла история и мисля че беше за тази кръчма- как в една седмица абсолютно всички комисии, които може да се сетите ги посещават по сигнали. То за шум, то данъчни, ще се опитам да намеря. Новооткрита беше. На видеото изглежда прилично като интериор, битово, оркестър...ама много пушат. А това трудно се освежава после. И с това суши в кръчмата беше като кръпка, в битова механа с тежки мезета на някой му се прияжда суши и всички се сещат, че и те искат🤡 Хепи имат свински ушички, следващият път да поръчат, по се връзва😁🙈
Да, в Драгалевци е. Не е много удобно, защото е на главния път и няма места за паркиране отпред, оправяш се по уличките. С градски транспорт е абсурд.
Виж целия пост
# 81
заведението му не се ли намира до къщата му точно или е другаде ? Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Бачорски имаше видео с мръсна тоалетна и специално спомена, че е от бензиностанция Еко. Това ми се видя много нетактично, предполагам му е все тая дали ще му останат клиенти, но не е редно да ги пльоска така снимки с коментар в мрежата. И още - няколко пъти като си карам колата на автомивка, като се боядисвам, като си водя кучето на груминг все коментари как колата е мръсна, кучето и то, косата ми с корени....ами аз ако всичко ми е наред няма да ходя при тях, нали? И ако видя снимка на косата ми в небоядисан вид в нета ще стане голям "панаир" както се изразява Бачорски.
Виж целия пост
# 83
Ох, това с шеймването на клиенти толкова ми е противно. Дори когато не е за мен, а обсъждане на клиент преди мен. И любимо на фризьор, и в България и в UK.."ау, кой те подстрига предния път, криво е тук".."ами ти ме подстрига предния път". Но ако се получи подстрижката или издухването- може ли да направя снимка за соушъл медиите ми? Не, не може. За това си има инфлуенсъри, на които се плаща.
Виж целия пост
# 84
Да, то и с майсторите е така, предният си е "оставил ръцете". Грозно е.  Държа да отбележа, че подозирам определени потребителки тук в конкретни лица от предаването, но на този етап са си единствено мои подозрения и няма смисъл да споменавам. Прави ми впечатление просто Grinning
Виж целия пост
# 85
Да, то и с майсторите е така, предният си е "оставил ръцете". Грозно е.  Държа да отбележа, че подозирам определени потребителки тук в конкретни лица от предаването, но на този етап са си единствено мои подозрения и няма смисъл да споменавам. Прави ми впечатление просто Grinning

и аз така, айде да не са от предаването ама да са ушаги на Насето Grin
Виж целия пост
# 86
То при такова активно интернет присъствие на хората от семейството как мислите, дали не знаят, че тук втора тема ги нищим? Сто процента!
Виж целия пост
# 87
Не само Насето, но и другата страна Grinning
Виж целия пост
# 88
Да ама каквото се пише тук за нея, после демонстративно обръща палачинката на стори, чак майка си запратила в Смолян. Другата поне е малко по-умна, да се прикрива
Виж целия пост
# 89
И сготви уникална крем супа 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия