Юлски бебчета 2024

  • 64 379
  • 732
# 300
Малко късно отговарям, но да, бях се панирала, че е нещо притеснително това, че е толкова голямо. Вече съм спокойна, мина феталната и ми промениха термина за 22 юли.

Twinkle0812 ,от какво се е притеснила,че върви много напред ли?

И моят термин е 22.07.Къде се следиш?

В МЦ Феникс 87, при д-р Татяна Абаджиева. До колкото знам, тя изражда в Шейново и по тази причина (дълго търсих някой кадърен лекар, с който да родя в държавна болница) я избрах. Все още не съм се записала за ЖК , но ходих два пъти до сега платено при нея и на 30.01 имам час и ще и занеса направлението. Много съм доволна, внимателна е и много бързо отговаря, когато я потърся при проблем. Феталната я правих в Оскар при Стратиева днес и също съм с добри впечатления. А ти къде се следиш ?
[/quote]

Здравей и моят термин е 22.07, ставаме вече три. Също така моята лекарка изражда бебета в Шейново. И аз вчера бях на фетална. И на екрана се виждаха други дати с термин, всеки път при ехографа е така, но тя каза, че това не променя термина. Това е предположение според височина, тегло, ръст и друго( нещо подобно) тепърва ще се променя и изменя. И може да има отклонение за раждане, но не и термина да се промени. Коя ти беше първоначалната дата?
Виж целия пост
# 301
Здравейте, момичета! Подарявам дрешки за бебе момиче с термин юни/юли 2024 г. Моля пишете на лично, ако имате интерес. Успешно бременеене Simple Smile
Виж целия пост
# 302
И моят термин е 22.07 ☺️
Другите си две деца родих точно 15 дена по-рано , надявам се и това да не чака термин. Имах леки бременности , но не ми е любим период.
Виж целия пост
# 303
Papilio_ , знам че ниските стойности са проблем.Говорят за развитието на плацентата,насочват към хромозомни аномалии, но за високите стойности нищо не знам.
Пиши после какво са казали .

Точно същото ми каза и моя лекар днес.🙂
Всичко е наред Слава Богу.Аз изобщо не трябваше да ги отварям предварително като се знам каква съм паника. Благодаря за мненията!🌷
Виж целия пост
# 304
Аз пък днес си прочетох амбулаторния лист и там пише: плацента зрялост 0. И се стреснах, че не ми е развита, знам ли и аз 😃 И докато се информирам.. та незнанието до какво води 😃
Виж целия пост
# 305
То до юли само си представям още какви щуротии ще ни минат през главата...
Виж целия пост
# 306
И аз се чувствам уморена повече от нормалното. Мислех, че ще отшуми след трети месец и са, не е както беше, но след обяд и на мен както и на вас ми свършват батериите.
За запека: аз от самото начало си вземам всеки ден пробиотик с пребиотик и съм добре. Отделно хапвам доста плодове и съм изключила на 99%преработените храни.
Към усилията за нормално функциониращ стомах прибавих 2 чаши топла вода сутрин на гладно и често ям овесени ядки, сушени сини сливи, кисело мляко.
При мен може би съвкупността от неща дават резултат, но въпреки това си мисля, че пробиотика е нещото, което е гейм чейнджър в случая.
  Какъв пробиотик пиете ?
На Лактофол
Виж целия пост
# 307
Здравейте мамита,
На мен ми е втора бременност с термин 12 юли. Бебето си върви с 2-3 дни напред, но се крие и не можем да видим пола. Аз лично както и с първата бременност, така и сега се чувствам добре, единствено пак имам болки в кръста заради един нерв и този път много рано ме хвана безсънието. Въртя се с часове докато заспя. Предишната вечер заспах чак към 5:30ч.
Виж целия пост
# 308
Привет, мами! Излязоха ми резултатите от БХС, но не знам дали са добри. При доктора съм чак другият месец и се притеснявам!



Виж целия пост
# 309
Според мен всичко е наред с резултатите ☺️

Привет, мами! Излязоха ми резултатите от БХС, но не знам дали са добри. При доктора съм чак другият месец и се притеснявам!




Виж целия пост
# 310

Някоя правила ли е този тест в геника, струва ми се ,че е на нереално ниска цена.
Виж целия пост
# 311
Здравейте, връщам се от консултация. 14г.с , отговаря си. Питах АГ дали ще види пол. Каза, че било рано. Не му казах, че на БХС в 11г.с видяхме момче. Ако днес беше казал момиче, дори нямаше да му повярвам 😀 Следващия преглед е в края на Февруари.
Виж целия пост
# 312
Момичета след 2 дневно боледуване, което не се подобри преди малко едвам се добрах до личната, която е на 5 минути от нас. Тествах се и излезе грип - А. Ужасен гърлобол, главоболие и хрема, чак сълзи ми излизат от настинката и безсилие. Много е гадно. Пазете се много!!!
Виж целия пост
# 313
Archimind , много лош е този грип А . 😐
Ние преди 3 седмици го изкарахме ,аз още кашлям .Малката беше с 39 градуса температура , която не можеше да се свали , аз бях 2 дни на легло,кашлица ,главоболие ,болки в мускулите  ,ужас направо...Лошо е ,че не можем да пием всички лекарства .
Пих сиропи , бизон мама и това ,което най-много ми помогна - Тамифлу и гаргари .
Желая скорошно оздравяване и при теб да не е така ,както беше при мен 🤗

Момичета след 2 дневно боледуване, което не се подобри преди малко едвам се добрах до личната, която е на 5 минути от нас. Тествах се и излезе грип - А. Ужасен гърлобол, главоболие и хрема, чак сълзи ми излизат от настинката и безсилие. Много е гадно. Пазете се много!!!
Виж целия пост
# 314
Момичета след 2 дневно боледуване, което не се подобри преди малко едвам се добрах до личната, която е на 5 минути от нас. Тествах се и излезе грип - А. Ужасен гърлобол, главоболие и хрема, чак сълзи ми излизат от настинката и безсилие. Много е гадно. Пазете се много!!!
Оле, да оздравявате💐
И около мен, много кихащи, подсмърчащи. На работа съм ги инструктирала с маската, като идват при мен 😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия