Хистероскопия

  • 1 257
  • 9
Здравейте.
Предстои ми хистероскопия.
Бихте ли ми дали съвет, при кой специалист да отида и в коя болница в София?
Имате ли мнения за Валери Иванов от Майчин дом, имал и частен кабинет?
Благодаря за отделвното  време!
Виж целия пост
# 1
Здравейте,
Виждам, че никой не е отговорил.
За съжаление нямам мнение за доктора, към когото сте се насочили, но мога да ви препоръчам моя гинеколог д-р Владимир Веселинов.
Не съм си правила хистерескопия, но съм изключително доволна от досегашния си контакт с него. Много спокоен, обяснява всичко, ще се чувствате обгрижена.
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Позволявам си да пиша под поста ви, тъй като и на мен ми предстои хистероскопия и съм се насочила към същия лекар д-р Валери Иванов. Вашата мина ли, бихте ли споделили ако вече сте преминали през това?
Виж целия пост
# 3
Все още не е минала, на 27 ноември е.
При Д-р Валери Иванов ще я правя. Като мине ще споделя!
Виж целия пост
# 4
Да повдигна темата. Интересувам се за препоръчани лекари  за София, при които сте правили Х или имате наблюдения от ваши близки.
Виж целия пост
# 5
Все още не е минала, на 27 ноември е.
При Д-р Валери Иванов ще я правя. Като мине ще споделя!

Здравейте, предстои ми хистероскопия. Вашата мина ли и беше ли болезнена? Имахте ли упойка и болничен престой?
Виж целия пост
# 6
Здравейте!
Има ли някой с мнение за д-р Герджиков
от болница Шейново?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 7
Здравейте!
Предстои ми оперативна хистероскопия и съм се спряла на д-р Петя Кючукова от болница "Токуда". Ще съм Ви благодарна за мнения и препоръки относно нея или други лекари в болницата — за предпочитане жени.
Искам също да споделя, че изпитвам сериозен страх както от самата процедура и упойката, така и от резултатите от хистологията. Ще оценя всякаква подкрепа и личен опит.
Виж целия пост
# 8
Здравейте,
И аз търся препоръки за добър лекар в София за хистероскопия.
Моля за вашите препоръки.
Виж целия пост
# 9
Здравейте!
Предстои ми оперативна хистероскопия и съм се спряла на д-р Петя Кючукова от болница "Токуда". Ще съм Ви благодарна за мнения и препоръки относно нея или други лекари в болницата — за предпочитане жени.
Искам също да споделя, че изпитвам сериозен страх както от самата процедура и упойката, така и от резултатите от хистологията. Ще оценя всякаква подкрепа и личен опит.

Здравейте! Минахте ли операцията и къде последно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия