Звездни Компромати - Ноември'23

  • 295 910
  • 2 377
# 135
Ми то всяка жена като прави дете си мисли, че е с човека, който обича. И ... не мисли по въпроса - колко дълго ще го обича.
От там и известните разминавания ... Satisfied

Айде сега, всяка жена...
Не може да се правят подобни обобщения
Това е като, този дето хванал опашката на слона и казал слона е тънък и дълъг
Виж целия пост
# 136
Скрит текст:
Николета
Скрит текст:
Какво пише на гърба й?

Е, как какво -мантрата на всяка уважаваща себе си бръмчалка- Онли Год кен джъдж ми!!!
В превод - Правя всичко за пари и парцали, но не е ваша работа!
Виж целия пост
# 137
Ми то всяка жена като прави дете си мисли, че е с човека, който обича. И ... не мисли по въпроса - колко дълго ще го обича.
От там и известните разминавания ... Satisfied

Айде сега, всяка жена...
Не може да се правят подобни обобщения
Това е като, този дето хванал опашката на слона и казал слона е тънък и дълъг
Предизвиквате ме да отговоря с класиката "присъстващите правят изключение" ...
Нека да не се захващаме за буквата, моля.
Виж целия пост
# 138
Скрит текст:
Николета
Скрит текст:
Какво пише на гърба й?

Е, как какво -мантрата на всяка уважаваща себе си бръмчалка- Онли Год кен джъдж ми!!!
В превод - Правя всичко за пари и парцали, но не е ваша работа!

I don't wanna miss a thing.
Но силно се съмнявам да има общо с Aerosmith
Виж целия пост
# 139
И аз силно се съмнявам Николета да е чувала за Аеросмит.
Виж целия пост
# 140
Упс! Моя грешка - на ръката й била, не на гърба!
Виж целия пост
# 141
И Къванч Татлату има такава татуировка, но с Аллах. Only Allah can judge me
Виж целия пост
# 142
Мда. Доста (за моят вкус) се нашари той и на ръката има роза, но това да му е кусура. Няма да спра да го харесвам. Наскоро навърши 40 г и е прекрасен.
На 24.11. ще се излъчи новият му филм с Берен - след 12 г събират любимата екранна двойка на Турция - Бехлюл и Бихтер. Само дето новата екранна двойка  той и Серенай май ще задминат по популярност първата.
Ето ги, рекламират филма. Ами и двамата не са остарели,
Скрит текст:
и предпетъчно само той,
,
Виж целия пост
# 143
Бихтер, моята мъка 🙈що рев ревах за нея на финала 😁
Виж целия пост
# 144
Значи Жокерче трябва да гледаш и филма. Пак ще има интрига, срещат се и нещо се случва, но.. и двамата са обвързани. 😁
Виж целия пост
# 145
Те и там бяха обвързани. Тази актриса дето играеше Нихал наложи ли се в индустрията, много беше хубава
Виж целия пост
# 146
Бихтер, моята мъка 🙈що рев ревах за нея на финала 😁
И аз, и аз 😂
Виж целия пост
# 147
Как се казва новият им филм?
Виж целия пост
# 148
Затова казвам, че пак ще има интрига, че пак са обвързани. Е, да. Хазал Кая има доста сериали. Имаше един пак много известен с Чатай У., но не съм го гледала. Аз гледам само тези на Къванч, новият му е страхотен.
Спирам, че не е тук мястото. 😁
Пп. Казва се Последно повикване от Истанбул, на 24.11 по Нетфликс. Снимаха в Ню Йорк.А ако питате за новия му сериал е Семейство.
Виж целия пост
# 149
Те и там бяха обвързани. Тази актриса дето играеше Нихал наложи ли се в индустрията, много беше хубава
Наложи се, напоследък снима за Нетфликс, но веднага след Забранения плод игра в друга страхотна драма, а партньорът и син на български изселник, беше много красив, но сега не ми харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия