Кралски работи и клюки - ноември 2023

  • 71 225
  • 754
# 540
Кейт без чорапогащник ли е?
Виж целия пост
# 541
Да и супер добре е направила, да видим тези божествени крака.
Катрин, кралица, красота, крака, кашмир.
Виж целия пост
# 542

Animal Paw Prints

Blush без думи..
Виж целия пост
# 543
Според мен е със, но просто е телесен цвят
Виж целия пост
# 544
Уау, изящна, разкошна, царствена Катрин!
Виж целия пост
# 545
Днес принцесата на Уелс отново демонстрира, освен великолепна визия и какво се получава,  когато класата и изяществото говорят от всяка поза, движение и жест.
Виж целия пост
# 546
Хубав глезен и страхотен, изваян прасец трудно се постига само с тренировки. Хубав ген има Катрин, а визията от днес е уау.
Виж целия пост
# 547
Леле какви крака, без думи съм просто..... благородно и завиждам.
Кейт слага в джоба си всеки един супермодел, по-често да ходи с къси рокли и поли,
срамота е такава красота да се крие под дълги панталони и палта.
Виж целия пост
# 548
Аз не мисля че трябва да носи къси панталони Катрин.
Напротив така леко загатнат и не натрапчив сексапил подхожда на жена с нейното положение.
Роклята и не е пошло къса ( ако някой има снимка да сподели), а е хваната от фотографа в такъв момент.
Дори да е целяла да покаже краката си при слизането- получава и се.....много красиво
Виж целия пост
# 549
И аз си мислех какво дебнене е било за снимки на крака. Че хубави, не споря, не вярвам и нарочно да ги показва, но така изглеждат  малко нарочни.
 Показвани са и други крака, но така леко  хем скрити ,хем се виждат, впечатляват повече.
Плакнат очи мъжете особено. Хубава си  е.
Виж целия пост
# 550

Не е като за първи път да виждаме на Кейт краката
и знаем че са хубави..но така, в официален тоалет
и с кралската визия, ефекта е зашеметяващ..
Виж целия пост
# 551

Уникални са тези Кралски височества.❤
Виж целия пост
# 552
Роклята не е къса, щом при качване на стълби е с такава дължина при права стойка ще е точно до коляното. Палтото е до глезените. Ако някой успее да излезе от кола по друг, по-красив начин - супер!
Зашеметяващо елегантна е.

Знамето на гостите обяснява съчетанието червено/синьо на Катрин и Камила.

Виж целия пост
# 553
Особено принцесата. Тази жена е родена за кралица!!!

Уникални са тези Кралски височества.❤

Чакаме тиари!

Разкошни са. Колко деликатно се подкрепят:


Определено се допълват. Излъчват невероятна хармония.
Виж целия пост
# 554
Фелипе и Летисия на празненството по случай двадесет и петата годишнина на вестника "La Razón"




Скрит текст:






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия