Искам да кажа...(212) през Ноември 2023

  • 47 517
  • 897
# 225
Добро утро!
Честит празник!🍀
Виж целия пост
# 226
Добро утро и от мен!

Честити да са днешните именици! На здраве и късмет да е името им!

Бел, имаш ли именичка?

Късно снощи приключих със странични ангажименти и днес ще я карам лежерно, сутринта кафе с майки от градината, на обед с майки от училище, между двете един Лидл трябва да направя, че ме забравиха там, откога не съм ходила;), както и да купим с майка зеле, че е крайно време да го сложаТ Joy Следобед е физиотерапията на Марто и така поне не вися в най-голямата лудница на площадката, а го водя преди това.

Майки на малки деца и баби Wink, да ви кажа, че този уикенд Комсед и Хиполенд имат намаление, съответно 30 и 25 %.
Виж целия пост
# 227
Добро утро!

Честит празник и от мен 💐!

Имам, Селесте, именичка. Замина на ясла, подхвана пак рева, като влязохме, но госпожата я разсея и влезе спокойна. Днес ще имат и куклен театър, дано си прекарат добре.
Виж целия пост
# 228
Красота Heart Да ти е здрава, щастлива и с много късмет!
Виж целия пост
# 229
Сладка опашатка! 😍❤ Много е красива, Бел, ама с такава мама.. няма как. Да е здравичка, послушна и да не плаче вече сутрин. 😅 Да я нацелуваш от мен.
Честито и на другите именяци. 💐
Моята майка, дядо ми, баба (лека й пръст), братовчед ми и неговия баща също имат имен ден. 😊
Виж целия пост
# 230
Еха, голяма сладурка! Здрава да е, Бел!

Честит празник на всички! Здраве да има!
И моят голям пергишин празнува имен ден. Почерпете се за негово здраве!

Ние зелето го сложихме вече в неделя Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Разкошна е,Белл!😍
Ели,здрав да ти е именника!🍀
Виж целия пост
# 232
Прекрасна бухтичка! Да запази и занапред този дяволит поглед! Relaxed
Ели, Ени, честити да са и вашите именици! Gift Heart
Здрави и с късмет да са всички именици днес! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 233
Бел, за първи път я виждам  от както беше бебе! Heart Eyes
Разкошна е станала! Пу, пу,  пу!
Виж целия пост
# 234
Ели, да е много здрав и твоя именик 🍀.

Ени, винаги си много щедра с комплиментите към мен 😃. Честити да са и твоите именици 😘!

Благодаря ви, момичета, за прекрасните пожелания 💕. Нашите деца в темата са си най 😃.
Виж целия пост
# 235
Честит празник на всички празнуващи! Да са здрави и усмихнати!
Belle, разкошна кукличка!
Виж целия пост
# 236
Добро утро, момичета!
Честити да са всички именници днес!
Здрави и щастливи!
Бухтичка е супер сладко дете Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
Добро утро!

Бел, Бухтичка е страхотна! Да е много здрава!

Честити да са и другите празнуващи!

Първия ден от конференцията мина добре, дажв не успях да заспя на вечерята после. Днес, обаче, сигурна ще е по-тежко, защото има планирани вечери и барове, а полетът ни е утре в 8. Амаа ще оцелеем, какво да правим.

Спокоен ден,  банда!
Виж целия пост
# 238
Честити да са имениците!
Бухтичка вече не е бухтичка, пораснала госпожица, да е здрава и щастлива Purple Heart
Виж целия пост
# 239
Честити празник!
Специални поздрави за Бухтичка:kissing_heart: и пергишинът на Ели, много здраве им желая! Ени, честити да са и твоите именици!
Але, пътеписи трябва да издаваш, признала съм те с това чувство за хумор. Лек полет довечера!
Роди, натамънихте ли мивката, че ви мисля от снощи?
Ети днес да се разпише без главоболие, моля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия