Искам да кажа...(212) през Ноември 2023

  • 47 517
  • 897
# 240
Ени, Ели, весел празник на имениците ви!

Зелето е купено, осигурила съм си и продукти за туршията, днес ще я слагам на почивки между няколкото излизания.
Виж целия пост
# 241
Да са честити днешните именици!
Виж целия пост
# 242
Каква ти Бухтичка, цяло Кроасанче Heart Eyes Grinning
Бел, комплиментите са си напълно заслужени Wink

Честити да са всички именници!

Довечера винце с момичетата. Нямам търпение.
Виж целия пост
# 243
Честит празник на всички.
Бел, здрава и щастлива да е малката.
Ели, твоят син също да е здрав,  щастлив и с късмет.
Ени, всичките ти близки, които празнуват,  да са здрави и щастливи.
Виж целия пост
# 244
Аз съм само цвят лилав - люляк съм, люляк съм. Blush
Скрит текст:
Виж целия пост
# 245
Аз утре съм на маникюр и точно лилаво обмислях. Сега съм така
Скрит текст:
Виж целия пост
# 246
Аз вчера си правих, носеше ми се червено. ❤
Виж целия пост
# 247
Честити да са имениците!
Здраво настъпи късната есен, цял ден вали.
Свикнахме с хубавото време, но все пак е ясно, че идва зимата.
Момичета, получихте ли известие във фейсбук за избор да го ползвате платено без реклами или безплатно с реклами?
Цял ден ми излиза съобщението и нямам достъп, чудя се дали не е спам.
Виж целия пост
# 248
Да, поетапно на всички се праща. От фейсбук си е. Реално нищо не се променя, ако избереш безплатния вариант. Така или иначе и сега ти излизат реклами.
Виж целия пост
# 249
Току що ми излезе. Цъкнах и се махна.
Виж целия пост
# 250
ени, каква марка и номер е черния лак? Много ми хареса.
Виж целия пост
# 251
Благодаря,  Яна, Ени!
И аз цъкнах и всичко е наред.
Виж целия пост
# 252
😍 Момичета, разкошни ноктЕнца имате!😍
Аз съм с копчета 😔
Виж целия пост
# 253
Честит празник на празнуващите.
На този ден празнувам живота, Арахангел Михайл ми е ангела хранител. Та днес на църква, после идваха едни със някаква супер дуперска прахосмукачка (поне ми изчистиха диваните). Да отбележа колко прах изкараха...да но 5400 няма как да дам, пък и то за прахосмукачка ( можело да чистя стени и тавани....ами 53 години оцелях да не ги чистя, ще оцелея и следващите 53)
После с Калин на костюмни проби за филма, изтеглят снимките по-рано....и се върнахме мокри кокошки.
Нали съм с американски акаун, фейсбук ми поиска 100 потвърждения.....та ограниченията не важат за мен. Ама с тези американски акаун, не мога никакви аппове за България да използвам. Дава, че не са валидни за САЩ. Та на пазар ходя с тел на Калин.
Виж целия пост
# 254
ени, каква марка и номер е черния лак? Много ми хареса.
От Sinsay го бях поръчвала много отдавна. Сега не знам дали ги има още, но са добри. Харесвам го и аз и често го нося.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия