Кутия за обяд - какво приготвяте за училище и офиса? Тема №15

  • 44 031
  • 736
# 210
За днес спагети болонезе,прод (не е на снимката), солен кекс и гофрети с шоколад
Виж целия пост
# 211
Виж целия пост
# 212
Виж целия пост
# 213

Закуска- козуначени елхички с течен шоколад, мандарини.

  Обяд- патладжанена салата, пържола, айсбер рулца и грозде.
Виж целия пост
# 214

Тост с пилешко печено филе,кашкавал и кетчуп,мандарина,сурово кашу и лешници,вафла
Виж целия пост
# 215
За утре-за закуска-пица,за училище-кроасан с масло,шоколадче Милкинис.
За мен-за закуска-сандвич с кашкавал,за обяд-свинско с ориз,суха паста.
Виж целия пост
# 216
Виж целия пост
# 217


  За закуска днес мини хот -догчета.
  Обяда е шишчета с кюфтенца, но не какви да е ( само тези малките са вкусни, големите не стават),чери и моцарела, айсберг рулца и грозде.
Виж целия пост
# 218
За утре-за закуска-кроасан с масло,за училище-бутерки със кашкавал и суха паста.
Виж целия пост
# 219

   Днес не стигна времето за снимки. Пиле със сирена, черита, банан, баница.
Виж целия пост
# 220
Момичета, аз се предадох и от Януари ще е на стол за два месеца, малко ще почивам от кутиите. Желая ви весели празници с близки и приятели! Повече за вас да готвят, хаха! До нови срещи!
Виж целия пост
# 221
Е как до нови срещи, закуски няма ли да слагаш Joy
Столът е отлично решение, аз не отстъпвам. Хем се облекчавам, хем да не се разлигавва много. Тъпо е да си капризен. Достатъчно ми е за трима от-до всеки ден.
Виж целия пост
# 222
Моя не ядеше всичко на стола.
За утре-за закуска-тутманик,за училище-банан и киндер Буено.На обяд ще празнуват и ще се черпят и затова толкоз му стига.
Аз съм от утре отпуска до 3.01.и на мен кутии няма да са ми нужни.
Виж целия пост
# 223
За днес картофен огретен,палачинки с шоколад и принцеси.
Виж целия пост
# 224
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия