Кутия за обяд - какво приготвяте за училище и офиса? Тема №15

  • 44 031
  • 736
# 225
Тази седмица ще почиват от градина, че едния покашля и да не втаса съвсем баш за коледа. Аз също не си нося ядене, че мисля да стоя до обяд на работа.
Запразнявам и аз от кутиите до след Нова Година
Виж целия пост
# 226
За утре-за закуска-домашна баница,за училище-принцеси с кайма,шоколадче,банан.
Виж целия пост
# 227


Оф, да свършва тази седмица! Много работа! Днес не остана време.
   Закуска - Джейми сандвич.
   Обяд - броколи, тофу, айсберг с крем сирене, мандарина.
Виж целия пост
# 228
Аз не се включвам тези дни, че не ми се снима.
Иначе си правя всеки ден кутиите.

В затворените кутии са нарязани круши.
Виж целия пост
# 229
За утре-за закуска-кашкавалка,за училище-кроасан с масло,суха паста Галена.
Виж целия пост
# 230

  Аз пък нямам време да снимам и пиша.
Закуската беше от пържени филийки с течен шоколад. За обяд тиквички с кашкавал, айсберг с крем сирене и райска ябълка.
Виж целия пост
# 231

Метнах едни яйца.  Съвсем с минимални усилия приготвям вече, хайде да идва ваканцията вече!!!
Виж целия пост
# 232
Виж целия пост
# 233
За утре-за закуска-топъл сандвич с шунка,за училище-кашкавалка,суха паста.
Виж целия пост
# 234
Малко за смаях е ситуацията, но децата нямат против, даже са щастливи - за закуска голяма палачинка с шоколад (приготвих по -рано закуската , с идеята обяда да е нещо друго).

Но за вечеря правихме мини палачинки на машината и се оказаха в повече, така че пласирам и тях 😂😂


Виж целия пост
# 235


Това за вчера.
Виж целия пост
# 236
Виж целия пост
# 237
Аз приключих с кутиите до след ваканцията.Утре ще имат коледен базар и нищо не съм правила за кутията.
Весели празници на всички!
Виж целия пост
# 238

За днес закуската беше кексчета с ябълка и канела, и мандарини. Обяда беше в къщи- пилешка супа.
  За утре закуската ще е палачинка с шунка и кашкавал. Обяда отново в нас  - ребра с картофи на фурна.
  И.... най- накрая ваканция! Весели и светли празници на всички! Flowers Evergreen Tree Nature Snowflake Nature Snowman
Виж целия пост
# 239
Последно тази година.
 Пица, кекс  и палачинки (отново 😂)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия