Кутия за обяд - какво приготвяте за училище и офиса? Тема №15

  • 44 031
  • 736
# 240
Виж целия пост
# 241
Моля препоръчайте ми кутия с плътно затваряне за по-течни храни, евентуално с разделения.
Тези термоси/термосни кутии тежат ли много?
Стоманените буркани удачни ли са за по-течна храна? https://gush.bg/produkt/stomanen-burkan-gush/
Не държа на нещо затоплящо, защото така или иначе сипваме храната от вечерта и стои в хладилника.
Виж целия пост
# 242
Аз си използвам обикновени стъклени буркани с винт, няма по-добро!
Виж целия пост
# 243
Разгледайте тук за кутия/термос. Няколко години ползвахме Nuvita за супи/фасул и подобни. https://visvitalis.bg/category/termosi
Стъклен буркан за възрастен е ок също. За деца- компромисно, не че не съм пращала и аз.
Предстои ни да ползваме това- лекичко е.
Виж целия пост
# 244
Благодаря, ще ги разгледам.
Стъклен буркан е абсурд в случая. Искам раницата да е лека и дори термосите ми се струват, че утежняват.
Досега пращах храна в  една кутия на две нива, малка и компактна, но се счупи. Не намирам подобна.
Виж целия пост
# 245
За много години!!!
Пожелавам на всички в темата много кулинарни вдъхновения и много споделени семейни моменти!

Ето първите кутии за годината:

Домашен щолен за закуска и картофи за обяд.
Портокал и чери домати.
Виж целия пост
# 246
За много години!
Аз още няма да правя кутии,че моя е болен и ще остане и утре вкъщи.
Виж целия пост
# 247
За днес нещо набързо сандвичи с пълнозърнест хляб с луканка и кашкавал и целувки.
Виж целия пост
# 248
ЧНГ!
Днес сандвич с шунка и кашкавал, кюфтета на фурна и какаов крем.

Виж целия пост
# 249
Честита Нова Година!!! Да е много спорна и успешна!

Днес само дребосът има ядене за обяд бейби кренвирши, царевица с масло, хляб и кетчуп. За СЗ кисело мляко с топчета.
Виж целия пост
# 250
За много години на всички живи и здрави
Виж целия пост
# 251
Кисело мляко и кифлички за закуска, солени палачинки за обяд.
Виж целия пост
# 252
Вчера и днес



Виж целия пост
# 253
Днес синковецът ще си носи дебарцини, пълнозърнест хляб, кетчуп и краставици за обяд. За СЗ има данонино и солети.
Аз си нося немски наденички, немска сладка горчица, мариновани гъби (като трушия са) и хляб от лимец.
Виж целия пост
# 254
Здравейте и моля за съвет. Искам да изпращам  в кутията за обяд на дъщеря ми смути, но не знам в какъв съд би било най-подходящо, за да не се разлива. Някакви предложения?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия