Коя е любимата ви комедия?

  • 24 924
  • 131
# 60
"Господин за един ден" и "Опасен чар" са на особена почит у нас Laughing
Наскоро гледах по нощите един руски филм "Старите кранти" на Елдар Рязанов - хилих си се сама с глас!
"Мавърик" - свежарски смешки и Мел Гибсън - неустоимо изкушение! Peace
Виж целия пост
# 61
"Tais Toi" (Млъкни! - на български го преведоха като "Руби и Куентин") с Жерар Депардио и Жан Рено - култова!




Никога не съм се смяла толкова много! Peace
Виж целия пост
# 62
Комедията ми е любимият жанр,затова много трудно ще изброя всички филми-"Боговете сигурно са полудели 1","Сам в къщи 1,2",от сериалите-"Малкълм","Дарма и Грег",ако се включват анимации-"Семейство Симсън","Семейство Флингстоун" и май още много други. Laughing
Виж целия пост
# 63
Имаше един смахнат - Кин Дза Дза, помните ли го?
Ку! Grinning

Не видях дотук "Дневникът на Бриджит Джоунс". Помня, че много се хилих  Grinning
Виж целия пост
# 64
Имаше един смахнат - Кин Дза Дза, помните ли го?
Ку! Grinning

Пляс-пляс, кю.  Laughing
Виж целия пост
# 65
Тъй като повечето по- известни са споменати, ще добавя още 3 френски комедии:
Le Placard
L' Enquête Corse
La Doublure
Виж целия пост
# 66
Филмите на У.Алън,
"Големият Лебовски" на братята Коен......
много са...ще се повтарям с по-рано включилите се........
О,щях да забравя-  "Аmici miei" (гледано много отдавна-ако го има из нета,свиркайте).
Виж целия пост
# 67
Аз също много харесвам Жан Рено и се сещам за Уасаби, не знам дали така точно се пише, но доста се смях. Както и на всички от изброените по-горе.
Виж целия пост
# 68
"Романс за камъка" и "Камъкът от Нил" - с Майкъл Дъглас и Катлийн Търнър
"Евтиното е скъпо" - с Том Хенкс и Шели Лонг
Виж целия пост
# 69
На нас с Тони Сопрано, любимата ни комедия е "Ало, Ало"... стоим си в събота и неделя и си я гледаме в захлас. Понякога имаме кафяво отзад от смях.
Виж целия пост
# 70
На нас с Тони Сопрано, любимата ни комедия е "Ало, Ало"... стоим си в събота и неделя и си я гледаме в захлас. Понякога имаме кафяво отзад от смях.
Ами слагайте си Памперси преди филма  Joy  hahaha
А някои да zнае нещо zа поредицата от филми с Белмондо? Пуснаха ли я вече в България, не помня с кой вестник щеше да иzлиzа ?
Имам много любими комедии почти всички с Тодор Колев, Мистър Бийн, юрий Никулин, Луи дьо Финес
Виж целия пост
# 71
Всичко на Монти Пайтън , най-вече  "Животът на Брайън ".
Виж целия пост
# 72
Ами слагайте си Памперси преди филма  Joy  hahaha
Ами Тони се подсича много и после ме кара да го мажа със свинска мас..., а не ми е приятно.
Виж целия пост
# 73
Една нощ в Роксбъри!! Голям смях Joy
Виж целия пост
# 74
"Мозъчни донори"-това е най-великата комедия за мен:mrgreen:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия