Коя е любимата ви комедия?

  • 24 923
  • 131
# 75
Аз хич не си падам по холивудския хумор - дето се хилиш щот някой паднал, някой ударил друг и прочее... (по тоя повод, ненавиждам рекламата на спрайт) ,та затова моите фаворите са:
Невероятната съдба на Амели Пулен - чудно как никой не го е споменал досега  newsm78
Тишина в залата (с Майкъл Кейн, невероятен е, страшно любим  актьор) на английски е Noises Off, ппонеже не е популярен, който иска да го сваля и да сподели, мен специално много ме кефи и ми е интересно ще ви хареса ли и на вас Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Каква комедия е Амели Пулен?

Долу Любовта, например.
Виж целия пост
# 77
Bedazzled - Лиз Хърли и Брендан Фрейзър
Just visiting - Жан Рено и Кристина Апългейт
Juwanna Mann - самовлюбена баскетболна звезда губи положението си заради прекалено самочувствие
What's the worst that could happen?
The In-laws - Майкъл Дъглас и този пич, дето играе Поаро по Агата Криси.

Тези са на особена почит у нас, както и много от по-горе посочените.
Ще следя темата за нови идеи.

Виж целия пост
# 78
 Амели Пулен-комедия? За един и същ филм ли говорим?
Виж целия пост
# 79
Стига да успее наистина да ме разсмее ще ми хареса....... Peace
Виж целия пост
# 80
Като се замисля, май най-много ми харесват английските комедии, със специфичното им чувство за хумор - и сериали, и филми, всички дотук споменати ми допадат. Simple Smile Също и  българските класики Peace
Виж целия пост
# 81
"Tais Toi" (Млъкни! - на български го преведоха като "Руби и Куентин") с Жерар Депардио и Жан Рено - култова!




яко е да! Laughing
Виж целия пост
# 82
Аз съм голям фен на френските и италианските комедии
Just visiting - Жан Рено - но френската версия - 2.серия - ми е един от най-най-смешните филми Mr. Green
Всъщност почти всички комедии с Ж.Рено са ми голям смях  Mr. Green
Виж целия пост
# 83
"Наистина любов"- абсолютен фаворит Joy
"Руби и Куентин"-по нищо не отстъпва hahaha
Много от любимите ми комедии вече са споменати, но пак ще кажа:"Врема за мъже","Лъжльото","Лъжовна съпруга", "Мозъчни донори"- епохален просто,"Кин Дза Дза", "Здаравейте, аз съм ваш'та леля"-култова руска класика и всичко с Роан Аткинсън(Мистър Бийн),"Малкълм","Ало,ало" и т.н. и т.н.
От българските:"Куче в чекмедже", "Господин за един ден","Топло","Войната на таралежите"
Виж целия пост
# 84
Преди години даваха един английски сериал -"Том ,Дик и Хариет".Спомням си ,че тогава си припадах от смях. Любопитно ми е дали и сега бих го харесала.
Виж целия пост
# 85
Преди години даваха един английски сериал -"Том ,Дик и Хариет".Спомням си ,че тогава си припадах от смях. Любопитно ми е дали и сега бих го харесала.
Това дето дядката беше отишъл да живее при сина и снаха си ли?
Виж целия пост
# 86
Много от изброените до тук.
Вчера гледах ето този Тhe Family Stone със Sarah Jessica Parker и ми хареса също.
Виж целия пост
# 87
Чак любима-не,но доста идиотска история... Grinning
Deuce Bigalow:European Gigolo/2005/
Не се препоръчва за деца под 14 г. ...
http://www.imdb.com/title/tt0367652/


Виж целия пост
# 88
Последно се смях на Little Man.
От по-старичките Half Baked и Office Space.
Nicotina -  драма, но с щипка пиперлив, черен хумор, все пак.
Луи Дьо Финес и Роуан Аткинсън.
Виж целия пост
# 89
Преди години даваха един английски сериал -"Том ,Дик и Хариет".Спомням си ,че тогава си припадах от смях. Любопитно ми е дали и сега бих го харесала.
Това дето дядката беше отишъл да живее при сина и снаха си ли?

Да-весела история.... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия