Сушилнята - всякакви въпроси и отговори - тема 25

  • 61 908
  • 842
# 300
Ниският клас на Миле не го смятам - дори в настоящата тема имаше момиче с два чешки уреда - и двата с дефекти, а нямам двойна сума за германското производство.
По отношение на казаното за ЛГ - лични впечатления или извод, тъй като марката не се позиционира като премиум на бг пазар?
Нисък клас при СМ mielе - няма.Може да прочетете и видите параметри:клас на кондензация., енергоемност и др., вместо да пишете небивалици. Има базови програми и надграждане и др. екстри, ако ги желаете и можете и искате да платите за тях. Що се отнася до момичето с проблемите, то то беше"почиствало и сензор без да знае в действителност къде се намира😉". Разни хора, разни идеали и тук там химери.
Виж целия пост
# 301
Аз искам да попитам дали сушите дрехи, на които е оказано да не се сушат в сушилня? Спазвате ли указанията или все пак сушите на по-ниска степен или определена програма?
Виж целия пост
# 302
Аз искам да попитам дали сушите дрехи, на които е оказано да не се сушат в сушилня? Спазвате ли указанията или все пак сушите на по-ниска степен или определена програма?
Всичко си зависи от дрехата и опита на стопанина. Аз суша, но не всичко. Някои дрехи имат такъв етикет заради щампи, а не заради самата материя. Сако от официален костюм, естествено, няма да суша, а ще занеса на химическо чистене.
Въпросът Ви няма конкретен отговор. Ако се интересувате за конкретна дреха, по-добре я опишете.
Виж целия пост
# 303
Не, нямам предвид нещо конкретно, просто на 99 процента от дрехите ни са със знак забранено за сушилня, дори памучни тениски.
Виж целия пост
# 304
Не, нямам предвид нещо конкретно, просто на 99 процента от дрехите ни са със знак забранено за сушилня, дори памучни тениски.
Да ви кажа ли, че въобще не гледам етикети. Житейският ми опит ме е научил.
Най-общо - щом го пера в пералня на 60С, значи мога да го суша в сушилня + връхни дрехи и ски екипи, които пера на 40С.
Виж целия пост
# 305
Не, нямам предвид нещо конкретно, просто на 99 процента от дрехите ни са със знак забранено за сушилня, дори памучни тениски.
Ами, щом е така, значи първия път пускате на някоя по-щадяща програма на степен за гладене. Ако на дрехата нищо ѝ няма, следващият път на програма за памук-степен за гладене, ако дрехата е памучна и така. Проба-грешка, но винаги се започва щадящо и на ниска степен на изсушаване.
Изобщо, като цяло, вече все повече материи са с по-ниско качество или рециклирани. Пести се от всичко, но цената е нагоре Simple Smile  Потребителят да им бере гайлето...
Виж целия пост
# 306
Здравейте, някой знае ли дали на Бош 6 серия има да се настройват отделно градуси или се регулират с различните програми?
Виж целия пост
# 307
Здравейте, може ли мнение за BOSCH WQG24100BY
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-BOSCH-WQG24100BY/p/684022

Бях се спряла на нея, но от магазина ме разколебаха, препоръчват да взема Haier или NEFF, която била високият клас на Бош...

Изчетох темите тук и започвам да се чудя между боша и следните АЕГ-та:

https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t8-dbg48s
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-T8DBE48S/p/687471
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-SERIES-8000 … ?tab=availability

Бях се пренасочила към Бош, заради доста лоши коментари за сервиза на АЕГ, но вече тотално съм объркана.

При боша има ли възможност за добавяне на кошница за обувки?

Благодаря
Виж целия пост
# 308
Здравейте, може ли мнение за BOSCH WQG24100BY
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-BOSCH-WQG24100BY/p/684022

Бях се спряла на нея, но от магазина ме разколебаха, препоръчват да взема Haier или NEFF, която била високият клас на Бош...

Изчетох темите и започвам да се чудя между боша и следните АЕГ-та
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t8-dbg48s
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-T8DBE48S/p/687471
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-SERIES-8000 … ?tab=availability

Бях се пренасочила към Бош, заради доста лоши коментари за сервиза на АЕГ, но вече тотално съм объркана.

При боша има ли възможност за добавяне на кошница за обувки?

Благодаря
Вземете това АЕГ от втория линк.
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-T8DBE48S/p/687471

Хайер нямат достъп до кондензатора за почистване и не ви я препоръчвам.
NEFF не е високият клас при сушилните на този производител. Нещо са се "омотали" в магазина.
Виж целия пост
# 309
Здравейте, закупих сушилня whirlpool. Първите 3 пъти суших на програма памук около 3 ч.
Днес пуснах тениски, малки кърпи, един елек и едно поларено горнище и програмата суши над 5 часа . Дали съм претоварила с дрехи или програмата за памук не е била правилно избрана?
Филтрите ги изчистих преди сушенето. Единствено тока беше спрял за 10 минути по време на сушенето, но пак 5 часа ми се струват супер много..
Виж целия пост
# 310
Поларът не съхне в сушилня и я мъчи. Извън нея, на простора или закачен в банята, ще изсъхне за нула време.
Кой модел е сушилнята?
Виж целия пост
# 311
Поларът не съхне в сушилня и я мъчи. Извън нея, на простора или закачен в банята, ще изсъхне за нула време.
Кой модел е сушилнята?

Ето тази :

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-WHIRLPOOL-FFT-M … 1-82B-EE/p/683242
Виж целия пост
# 312
Благодаря за линка. Погледнах ѝ параметрите. По- бавна е от други сушилни. Не смесвайте полар с памук.
Оффф, последното изречение го няма, а то беше , че програма микс е по-подходяща за смесени материи.
Виж целия пост
# 313
petiaivanov,благодаря!
Виж целия пост
# 314
Моля! Исках да добавя, че поларът се суши или сам, или с друга синтетика на програма за синтетика или микс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия